יום שלישי   |   4 יוני    |   
דף הבית / מהרשת / בריטניה ישראל מציגה: משרדים בפארק הורוביץ המבוקש ברחובות עם הון עצמי של 135,000 ש"ח בלבד

בריטניה ישראל מציגה: משרדים בפארק הורוביץ המבוקש ברחובות עם הון עצמי של 135,000 ש"ח בלבד

מגדל בריטניה ישראל רחובות

פארק הורוביץ ברחובות, אשר יחליף את פארק המדע, נחשב כבר כיום לאחד ממרכזי העסקים המבוקשים ביותר בקרב חברות ענק , וצפוי להוות את מרכז העסקים של הסביבה. בניגוד למחירי המשרדים המשווקים באזור, אשר מגיעים למאות אלפי שקלים, הודיעה חברת בריטניה ישראל, אשר בונה את מגדל המשרדים המרכזי במתחם, כי תמכור מס' מוגבל של משרדים בבניין המרכזי , לבעלי הון עצמי של 135,000 ש"ח בלבד.

הביקוש האדיר למשרדים בפארק הורוביץ ברחובות הוביל לעליית המחירים של המשרדים במתחם בקרב החברות המשווקות. עפ"י ההערכות, עד לסיום הבנייה בפארק, מחירי המשרדים יאמירו ויהפכו את הנדל"ן המסחרי באזור לאחד ממרכזי העסקים היוקרתיים ביותר בישראל. הפארק, שנמצא בסמוך לכבישי התנועה המרכזיים (6,4,431) ובסמוך לתחנת הרכבת החדשה, נבנה בסטנדרט הגבוה ביותר וצפוי לשרת את תושבי הערים רחובות, ראשון לציון, יבנה, באר יעקב, גדרה, אשדוד וערים נוספות.

חברת הנדל"ן בריטניה ישראל, שאחראית על בניית אחד מבנייני העסקים המפוארים ביותר בפארק, "מגדל בריטניה ישראל", הודיעה לאחרונה כי תציע מספר מוגבל של משרדים לרוכשים בעלי הון עצמי של 135,000 ש"ח בלבד. עפ"י ההערכות, הרוכשים צפויים ליהנות מהכנסות מהשכרת המשרד בגובה של כ-3,000 ש"ח בחודש ורווח של כ-20% בשווי הנכס כבר בשנים הקרובות.

המטרה שלנו היא לספק למשקיעי החברה תשואות של כ-10% לפחות

בבריטניה ישראל הסבירו את הצעד החריג בכך שלמרות המחירים הגבוהים למשרדים בפארק, מטרת החברה היא לספק לרוכשים השקעות בארץ מהם יוכלו ליהנות מתשואה של כ-10% לפחות. "משקיעי החברה מגיעים אלינו במטרה לייצר תשואות גבוהות יותר מאשר התשואות בשוק הנדל"ן למגורים". במידה ונמכור את המשרדים במחירים גבוהים, כפי שקורה אצל יתר החברות בשוק, הדבר ישחוק את תשואת המשקיעים". מספר גורם בחברה.

דילוג לתוכן