יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / באנר ראשי / "משרד בהנחה": התוכנית החדשה תאפשר לנרשמים לקנות משרדים בצ'ק פוסט בחיפה שייצרו להם כ-14-20% בשנה

"משרד בהנחה": התוכנית החדשה תאפשר לנרשמים לקנות משרדים בצ'ק פוסט בחיפה שייצרו להם כ-14-20% בשנה

מגדל בריטניה ישראל בצ'ק פוסט

תוכנית חדשה מעניקה הנחה של כ-25% למשרדים במגדלי היוקרה "בריטניה ישראל צ'ק פוסט" שבחיפה ותאפשר לציבור הישראלי להשקיע הון עצמי של 166,000 ₪ בלבד ולקבל 2 משרדים במגדל היוקרה המתנשא לגובה של כ-22 קומות בלב מרכז העסקים החדש של חיפה. כיום, מחירי השכירות באזור עומדים על כ-100 ₪ למ"ר והנרשמים לתוכנית צפויים ליהנות מהכנסה של כ-6,500 ₪ מדי חודש, מה שייצר להם תשואה שנתית של כ-14-20% בשנה

לאחר מגוון התוכניות השונות של דירה במחיר מוזל, הבוקר (א') פורסמה תוכנית חדשה של בריטניה ישראל, אשר מעניקה הנחה של כ-25% במגדלי היוקרה "בריטניה ישראל צ'ק פוסט" שבחיפה. ישראלים, יוכלו להירשם לתוכנית עד סוף השבוע ולהיות זכאים להנחה.

מגדלי "בריטניה ישראל צ'ק פוסט" נבנים בלב הצ'ק פוסט בחיפה, מה שצפוי להיות הסוהו החדש של העיר בו יעברו מדי יום כ-700 אלף ישראלים. מרכז העסקים, נגיש במיוחד מבחינת תחבורה וקרוב למנהרות הכרמל וכביש עוקף קריות. התוכנית, צפויה להכניס לכל אחד מהרוכשים הכנסה שוטפת של כ-6,500 ₪ מדי חודש, מה שייצר להם על פי ההערכות כ-14-20% בשנה.

"אנו גאים לקחת חלק בתוכנית, שמיועדת לבעלי עסקים לצד משקיעים צעירים שמעוניינים למנף את כספם. במועד סיום הבנייה ערכו של כל משרד צפוי להיות כ-750 אלף ₪, כך שהתוכנית למעשה מאפשרת לבעלי 166,000 ₪ בלבד למנף את כספם". מספרים בחברת בריטניה ישראל.

למידע נוסף >>

    • החישובים מתבססים על משרד בגודל 55 מ"ר
    • בכפוף לזכויות נוספות, ככל ויחולו ותשלום היטל השבחה ומיסים ובכפוף לאישור גורמי התכנון (אישור תב"ע חדשה)
    • לא כולל מע"מ
    דילוג לתוכן