יום ראשון   |   14 יולי    |   
דף הבית / באנר ראשי / לראשונה – משרדים בחיפה יימכרו לפני הגדלת זכויות למשקיעים: רוכשים צפויים ליהנות משכירות חודשית של כ-6,600 ₪ בחודש

לראשונה – משרדים בחיפה יימכרו לפני הגדלת זכויות למשקיעים: רוכשים צפויים ליהנות משכירות חודשית של כ-6,600 ₪ בחודש

מגדל בריטניה ישראל בצ'ק פוסט

לראשונה בעיר חיפה ולקראת בניית מגדלי היוקרה בצ'ק פוסט: משרדים יימכרו לפני הגדלת זכויות, מה שצפוי להעניק למשקיעים שירכשו בשלב מוקדם משרד כפול בגודל. הבוקר (ד') הודיעה בריטניה ישראל על התוכנית שתאפשר לבעלי הון עצמי של 166,000 ₪ בלבד להצטרף לתוכנית שצפויה להעניק להם משרד שצפוי להיות מושכר בכ-6,600 ₪ ולייצר תשואה שתנוע בין 14-20% בשנה.

עסקת השנה בחיפה: לראשונה בישראל, חברת הנדל"ן "בריטניה ישראל" תמכור משרדים לפני הגדלת זכויות במגדלי היוקרה בצ'ק פוסט. המשמעות היא שלקוחות יוכלו לקנות משרדים ולקבל משרד שצפוי להיות כפול בגודלו. "משמעות העסקה היא שמאפשרים לציבור לראשונה להיות שותף של היזם ולהרוויח מהגדלת הזכויות. כך למשל, אם כיום ישנו אישור לבניית בניין של 8 קומות, לאחר הגדלת הזכויות גובה המגדל צפוי להיות כפול ויותר, וכך גם גודל המשרד שיקנו המשקיעים בשלב מוקדם". מספרים בענף.

לפי ההערכות, המשרד צפוי להיות מושכר בכ-6,600 ₪ בחודש, מה שייצר למשקיעים עסקה חלומית ותשואות הנעות בין 14-20% בשנה. מספר המשקיעים שיוכלו להצטרף לעסקה מוגבל.

למידע נוסף >>

   

   

  • החישובים מתבססים על משרד בגודל 55 מ"ר
  • בכפוף לזכויות נוספות, ככל ויחולו ותשלום היטל השבחה ומיסים ובכפוף לאישור גורמי התכנון (אישור תב"ע חדשה)
  • לא כולל מע"מ
  דילוג לתוכן