יום ראשון   |   19 מאי    |   
דף הבית / באנר ראשי / מגדל המשרדים היוקרתי שנבנה בפארק הירקון: משרדים בשלב ה-Pre-Sale יימכרו מ-255,000 ₪ בלבד

מגדל המשרדים היוקרתי שנבנה בפארק הירקון: משרדים בשלב ה-Pre-Sale יימכרו מ-255,000 ₪ בלבד

משרדים בבני ברק

מכירת המשרדים באחד ממגדלי המשרדים המפוארים ביותר שנבנו באזור המרכז החלה ובשלב ה-Pre-Sale משקיעים יוכלו לקנות משרדים עם הון עצמי של 255,000 ₪ בלבד. מדובר במחיר חסר תקדים והנחה משמעותית לעומת הסביבה, בה מחירי המשרדים עומדים על כ-13,000 ₪ למ"ר ורוכשים בשלב ה-Pre-Sale יוכלו ליהנות מהנחה משמעותית לאור המצב בשוק

"נכס בפארק הירקון לבעלי הון עצמי של 255,000 ₪ בלבד": סמוך לפארק הירקון ולצד מתחם הרהיטים הענק ברחוב הלח"י ייבנה ה"אייקון של האזור", מגדל משרדים מהמפוארים שנראו בארץ. שלב ה-Pre-Sale נפתח בימים אלו למשקיעים, כאשר הרוכשים הראשונים צפויים לקבל שטח כפול מהשטח שירכשו כחלק מתהליך הכפלת הזכויות.

את המגדל החדש תכנן אדריכל העל "מילוסבסקי אדריכלים", שאחראי בין היתר על תכנון מגדל משה אביב, מגדל ספיר ואייקונים נוספים בשוק הישראלי. המגדל, יציע לדייריו ליהנות מנוף מרהיב ופתוח לפארק הירקון כאשר בקומות העליונות ייהנו הדיירים מנוף מרהיב לים.

לצד משקיעים פרטיים, גם גופי ענק צפויים לרכוש שטחים בשלב הפריסייל, זאת כדי ליהנות מהנחה משמעותית. בשוק מספרים כי משקיעים רבים צפויים לנצל את המחירים הנמוכים ולמכור את המשרדים בשלב מאוחר יותר ברווח והמטרה היא למכור את השטחים לחברות ענק שישבו במגדל.

לקבלת ההטבה >>

   

  * המחירים המוצגים בכתבה לא כוללים עלויות בנייה

  * בכפוף לאישור גורמי התכנון

  * ניתוח הנתונים והמספרים בכתבה הינם לפי שמאות נקודתית 

  * בכפוף לזכויות נוספות ככל ויוחלו (אישור תב"ע חדשה)

  דילוג לתוכן