יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / השקעות / השקעה סולידית והכנסה מהיום הראשון: ענקית הנדל"ן רוכשת בניין משרדים וממשלת אוהיו משלמת את השכירות

השקעה סולידית והכנסה מהיום הראשון: ענקית הנדל"ן רוכשת בניין משרדים וממשלת אוהיו משלמת את השכירות

להשכיר את הנכס לבנק

ענקית הנדל"ן Realco אשר מנהלת נכסים בשווי מאות מיליוני דולרים בארה"ב רוכשת בניין משרדים יוקרתי בלב קליבלנד עם כ-100% תפוסת שכירות בכ-15% פחות ממחיר השוק (עפ"י דו"ח שמאי). הבניין, מושכר למרכז רפואי שאת השכירות משלמת ממשלת אוהיו. משקיעים יוכלו להצטרף בהשקעה של כ-75,000 דולר וליהנות מהכנסה שוטפת ואקזיט צפוי בעוד מספר שנים.

חברת הנדל"ן הישראלית Realco ביצעה בחודשים האחרונים 11 גיוסים מוצלחים וכעת תגייס את הפרויקט ה-12 במסגרתו תרכוש בניין משרדים יוקרתי המכיל 4,000 מ"ר בנוי אשר מושכר במלואו. כ-90% מהבניין מושכר למרכז רפואי אשר את השכירות בו משלמת ממשלת ארה"ב ובחוזה מחויבת לעוד 7 שנים של שכירות עם אופציה להארכה. את יתר המשרדים שוכרת חברה לבדיקות רפואיות שמשכירה את המשרדים משנת 2009.

החברה תרכוש את הבניין בכ-15% פחות ממחיר לפי שמאות שנערכה לאחרונה. במסגרת העסקה, Realco תשקיע יחד עם משקיעי החברה באותם התנאים כשהרכישה הינה ללא מתווכים.

קליבלנד נבחרה בפעם השלישית השנה לאחת הערים הטובות ביותר להשקעות נדל"ן בארה"ב ובניין המשרדים שרוכשת החברה נמצא ברובע היהודי המרכזי בקליבלנד בה האוכלוסייה אמידה במיוחד. משקיעי החברה ייהנו מהכנסה ותשואה שוטפת מהיום הראשון כתוצאה מהכנסות שכירות ואקזיט שצפוי ממכירת הבניין בעוד מספר שנים, כל זאת, ללא כל התעסקות במושכר.

למידע נוסף:

דילוג לתוכן