יום שלישי   |   18 יוני    |   
דף הבית / לייף סטייל / "אלן קאר" מתחייבת להחזר כספי במידה ולא הצלחתם להיגמל מסיגריות , בבקרת אמון הציבור

"אלן קאר" מתחייבת להחזר כספי במידה ולא הצלחתם להיגמל מסיגריות , בבקרת אמון הציבור

Cigarette And Wooden Blocks Showing Stop Word

רשת "אלן קאר" סייעה ליותר מ-30 מיליון מעשנים להיגמל מסיגריות ופועלת ביותר מ-50 מדינות ברחבי העולם. בסדנה, שנמשכת יום אחד בלבד, מלמדים "להפסיק לעשן וחשוב מכך, להפסיק לרצות לעשן, מבלי לעלות במשקל, לשנות הרגלים בצריכת קפה ואלכוהול, להתבאס באירועים חברתיים או לעבור ייסורי גמילה. החברה מתחייבת להחזיר למעשנים את כספם במידה ולא הצליחו להפסיק לעשן.

"מרבית האנשים אינם מפסיקים לעשן מכיוון שחוששים מאי הנוחות במפגשים חברתיים, מעלייה במשקל או מכך שהסיגריה תפסיק ללוות אותם ברגעי לחץ או משבר. במפגש שלנו אנו מסבירים כיצד להסתכל על זה בצורה שונה: להבין ממה נובע הפחד להפסיק לעשן". במקום להתעסק בנזקים של הסיגריה, שאותם המעשנים מכירים וזה לא עזור להם להפסיק לעשן, אנחנו מתמקדים בתועלות שהמעשן מרגיש שיש לסיגריה, ובביטול שלהן. מספרת מירב נירן, מנהלת ההדרכה ברשת אלן קאר ישראל.

המפגשים של אלן קאר מועברים ע"י מנחים מקצועיים, מעשנים לשעבר וזוכים להצלחה גדולה ברחבי העולם: החברה פועלת ביותר מ-50 מדינות וסייעה עד היום ליותר מ-30 מיליון מעשנים להפסיק לעשן. התחייבות החברה, הנמצאת בבקרה של אמון הציבור, היא להחזיר את הכסף למעשן במידה ולא הפסיק לעשן.

חיסכון, בריאות, איכות חיים ובעיקר: הנאה ושחרור מההתמכרות

שיטת אלן קאר מצליחה למעשה לגמול את המעשנים ללא תופעות לוואי של עלייה במשקל, ואי הנוחות במפגשים חברתיים באמצעות מפגש חד פעמי שאורכו בין 6-7 שעות. הרשת מעניקה גם תמיכה טלפונית ומפגשי חיזוק במידת הצורך, הלקוחות יכולים לבחור את מסלול השירות המועדף עליהם כולל מסלול הפרימיום המעניק תמיכה לכל החיים. "אנשים שנגמלים באמצעות הסדנאות שלנו לא עולים במשקל, לא מחליפים את הסיגריות בהתמכרות אחרת, לא מקנאים במעשנים אחרים ולא מתגעגעים לסיגריות".

למידע נוסף על הסדנה:

דילוג לתוכן