יום שני   |   24 יוני    |   
דף הבית / השקעות / חדש: מועדון החצי מיליון – חשיפה להשקעות קבוצתיות ואירועים

חדש: מועדון החצי מיליון – חשיפה להשקעות קבוצתיות ואירועים

מועדון החצי מיליון שקלים

לאחר שהוקם לפני כשנה וחצי והספיק לרכוש נכסים בכ-250 מיליון ש"ח – מועדון חצי מיליון ש"ח הושק בהצלחה לקהל הרחב ויציע לחבריו חשיפה להשקעות אלטרנטיביות, ביניהן, השקעה במתחמים מסחריים בארה"ב, כפי שמשקיעים המוסדיים. חברי המועדון יקבלו הזמנה לאירועי משקיעים, הרצאות ובעיקר – קבוצות משקיעים שינצלו את כוח הקנייה הגדול וישקיעו יחד. עד כה נרשמו למעלה מ-16,000 משקיעים למועדון, ביניהם: הייטקיסטים, אנשי קבע, פנסיונרים, עורכי דין ועוד. עד חודש יולי ההרשמה ללא עלות. תנאי הכניסה למועדון: הון נזיל של חצי מיליון שקלים

לאחר פיילוט מוצלח בו השתתפו מאות משקיעים בודדים אשר ניצלו את כוח הקנייה ורכשו נכסים במחירים אטרקטיביים במיוחד בארה"ב בהיקף של מאות מיליוני שקלים, נפתח בהצלחה מועדון המשקיעים החדש בקרב הציבור הרחב. המועדון שבהובלת חברת ההשקעות Realco, הוקם במטרה לייצר חשיפה להשקעות אלטרנטיביות ולנצל את כוח ההשקעה המשותף כדי לקבל מחירים טובים יותר.

המועדון, התפרסם לאחר שניצל את משבר הקורונה וחברי המועדון רכשו יחד מספר נכסים מניבים במחירי קורונה, שהושכרו בהמשך למשרד הבריאות האמריקאי, בנקים מקומיים וחברות ענק הנסחרות בנאסד"ק. "הרעיון שלנו הוא ליהנות מהכוח של הבנקים וקרנות הפנסיה, אשר מאגדות את הכספים של משקיעים רבים וכך מנצלות את כוח הקניה". מספר תומר חי, מנכ"ל חברת ההשקעות רילקו.

במהלך חודש יוני נרשמה צמיחה של עשרות אחוזים בהרשמה של עובדי הייטק למועדון, זאת לאחר מספר הנפקות ורכישות שאפשרו לעובדים רבים לממש את האופציות שבידיהם. תנאי הכניסה למועדון הינם חצי מיליון ש"ח פנויים להשקעה.

האירוע האחרון של חברי המועדון נערך בשבוע שעבר, בו נפגשו מאות משקיעים מפרויקטים שונים ובין היתר נערכה הרצאה של זיו שילון. האירועים, שיתקיימו אחת לרבעון, יכללו ארוחת ערב, תוכן העשרה והשקעות חדשות.

דילוג לתוכן