יום ראשון   |   7 יולי    |   
דף הבית / חדשות נדל"ן / יש לכם 169,000 ₪? הכירו את הזדמנות הנדל"ן שאתם חייבים לבחון

יש לכם 169,000 ₪? הכירו את הזדמנות הנדל"ן שאתם חייבים לבחון

Realco, חברת הנדל"ן הבינלאומית מציעה כעת גם למשקיעים קטנים לרכוש נכסים בעיר החמה ביותר להשקעות נדל"ן שמשקיעים רבים צופים כי מחירי הדירות יעלו שם בעשרות אחוזים בשנתיים הקרובות – קליבלנד. כל הפרטים על העסקה הכי מדוברת ברשת.

קליבלנד, אחת מהערים המרכזיות הבודדות בארה"ב בה מחירי הדיור טרם מיצו את הפוטנציאל הפכה בחודשים האחרונים למוקד בו המשקיעים מתחרים על נכסים באזורי הביקוש. העיר, שנבחרה ע"י המגזין היוקרתי Forbes למומלצת ביותר להשקעות נדל"ן, הניבה למשקיעים בשנים האחרונות תשואה נטו של 13%.

בשנים האחרונות הושקעו בעיר כמעט 20 מיליארד דולר ע"י הממשלה, הביקוש לדיור עלה והמשקיעים נהנו משכירות גבוהה שעלתה בכ-30% בתקופה האחרונה. כמו כן, חברות הייטק גדולות עברו בשנים האחרונות לעיר, דבר שהוביל להגירה חיובית ואחוז אבטלה נמוך במיוחד.

תשואה שנתית שיכולה להגיע עד ל-14%.

חברת הנדל"ן הבינלאומית Realco שהחלה ללוות בשנים האחרונות גם קהל משקיעים ישראלי מציעה בימים אלו מגוון נכסים באזורי ביקוש ברחבי קליבלנד בסכום של 169,000 ₪ בלבד אשר תאפשר להם ליהנות מתשואה של כמעט 14% בשנה. החברה, מלווה את המשקיעים בתהליך הרכישה, השיפוץ והאכלוס והינה בין החברות היחידות שמאפשרות למשקיע לרכוש נכס ללא תיווך.

מספר הנכסים שהקצתה החברה לקהל המשקיעים בישראל מצומצם והעסקה צפויה להסתיים בשבועות הקרובים. למידע נוסף על העסקה.

דילוג לתוכן