"מהטייסת לניהול אחד מבתי ההשקעות המובילים להשקעות נדל"ן"
דף הבית / השקעות / "מהטייסת לניהול אחד מבתי ההשקעות המובילים להשקעות נדל"ן"

"מהטייסת לניהול אחד מבתי ההשקעות המובילים להשקעות נדל"ן"

יריב גולן - בעלים גולן קפיטל

יריב גולן, בעברו ראש צוות קרקע בטייסת F-16, החל ליישם את עקרונות הספר "אבא עשיר, אבא עני" אי שם בשנת 2000. כיום, הוא עומד בראש קבוצת Golan Capital שאחראית על כמה מההשקעות הבולטות של הישראלים בארה"ב. כעת, הוא מסתער על אחד ממרכזי העסקים שצומחים לאור מבצע החיסונים בארה"ב

קבוצת Golan Capital הציגה היום (ב') את ההשקעה החדשה שלה לציבור: השקעה במתחם Marvins Garden שנחשב לאחד מהמרכזים המבוקשים בפלורידה. הקבוצה, מנצלת את עליית מחירי הנדל"ן המסחרי בארה"ב כתוצאה ממבצע החיסונים המסיבי בארה"ב והחזרה לשגרה.

במסגרת ההשקעה, החברה תרכוש את הנכס במחיר אטרקטיבי (מחיר קורונה), מה שיאפשר למשקיעיה ליהנות מהכנסות שכירות גבוהות ביחס לרכישה. כמו כן, מחירי הנדל"ן המסחרי באזור מציגים מגמת צמיחה לאור מבצע החיסונים בארה"ב והחזרה לשגרה.

מבצע החיסונים המסיבי בארה"ב מספק הזדמנות גדולה בנדל"ן המסחרי: בשבועות האחרונים דווח כי כמה מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בארה"ב השקיעו הון עתק במרכזים מסחריים, במטרה לרכוש נכסים במחיר זול ולעלות את דמי השכירות החודשיים עקב מבצעי החיסונים. 

מתחם העסקים Marvins Garden נחשב לאחד מהמרכזים המובילים בפלורידה. המתחם, נמצא כמעט בתפוסה מלאה, מה שיאפשר לגולן קפיטל לחלק את השכירות השוטפת למשקיעים. "התשואות בנדל"ן המסחרי בארה"ב עשויות להגיע לפי 3-4 מאשר התשואות בארץ", מספר אחד ממשקיעי הנדל"ן בארה"ב. ההשקעות בחברה הינם החל מ-100,000 דולר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *