"צפויה עלייה במחירי הנדל"ן": פינוי בסיס צריפין יוביל לאחד ממרכזי העסקים המבוקשים בישראל
דף הבית / באנר ראשי / "צפויה עלייה במחירי הנדל"ן": פינוי בסיס צריפין יוביל לאחת השכונות ומרכזי העסקים המבוקשים בישראל

"צפויה עלייה במחירי הנדל"ן": פינוי בסיס צריפין יוביל לאחת השכונות ומרכזי העסקים המבוקשים בישראל

קרדיט: dr. avishai teicher
ההיסטוריה הצבאית המפוארת, הקרבה לערי גוש דן, הנגישות התחבורתית והתוכניות המבטיחות שכוללות בניית אלפי יחידות דיור ומרכז עסקים ענק ויוקרתי, הופכות את הנדל"ן במתחם צריפין החדש לחם ביותר בישראל. "חברות צפויות להעתיק את משרדיהם מת"א למתחם כדי לחסוך בעלויות ופקקים", מספרים בענף. בימים אלו, נבנים 2 מגדלי המשרדים המרכזיים של הפארק.

במשך שנים הציבור ויזמי הנדל"ן חיכו להודעה על פינוי הבסיס הצבאי צריפין ובניית מרכז העסקים החדש במקומו. בשנה שעברה ההודעה על הפינוי הגיעה וחברת הנדל"ן הוותיקה "אילה אגם" זכתה במכרז להקמת 2 מגדלי העסקים המרכזיים, מגדלי Ayala Towers.

בפורטלים הכלכליים צופים כי מחירי הנדל"ן המסחרי במתחם יזנקו בשנים הקרובות. כך למשל, פורסם ב-The Marker כי הצפי הוא שיהיו ביקושי שיא לנדל"ן המסחרי ובכלכליסט ציינו כי המתחם יהפוך ל"סוהו" החדש בלב הארץ. גורמים בשוק דיווחו בחודשים האחרונים כי חברות ענק מתכננות את המעבר למתחם העסקים, שיאפשר להם לחסוך בעלויות ובעיקר, לחסוך לעובדיהם את הפקקים בדרך למשרדים בת"א.

כ-60% מהמשרדים נמכרו תוך פחות משנה

עד כה, הביקוש הגדול למשרדים במתחם החדש רק גובר ומעלה את ערכי הנכסים: תוך פחות משנה מכרה חברת אילה אגם כ-60% מהמשרדים, לשם השוואה, זמן השיווק של פרויקטים בלב תל אביב עשוי להגיע למס' שנים. – יש כאלו שנמכרים בפחות זמן, לא? רלוונטי לכתוב כזה דבר?

"משרדים בפרויקט צפויים לייצר תשואה של כ-8%-10% משכירות, אך הרווח הגדול צפוי להיות מעליית המחירים באזור בעת פתיחת המתחם שיזניקו את שווי המשרדים." מספר גורם בענף. כיום, משרדים נמכרים החל מהון עצמי של 290,000 ₪.

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

יש בבעלותכם דירה בישראל?

יש לכם דירה להשקעה בארץ? כך תוכלו לקבל ממנה הכנסה גבוהה יותר באמצעות המרת ההשקעה בארה"ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *