לראשונה: אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בגיאורגיה תתחייב על תשואה של כ-8% נטו מינימום
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / לראשונה: אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בגיאורגיה תתחייב על הכנסות של כ-8% נטו מינימום בשנה ללא הגבלת זמן!

לראשונה: אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בגיאורגיה תתחייב על הכנסות של כ-8% נטו מינימום בשנה ללא הגבלת זמן!

בניין המגורים של טרסה בבטומי

חברת הענק TERRASSA GROUP, מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בגיאורגיה, בונה בימים אלו את מלון הנופש היוקרתי בבטומי והודיעה שתתחייב בחוזה למשקיעים לכ-8% הכנסות מההשקעה נטו מינימום בשנה ללא זמן מוגבל. בארץ, משקיעים יוכלו לרכוש דירה בפרויקט דרך קבוצת ההשקעות IMAX, המשווקת הבלעדית של חברת הנדל"ן הגיאורגית. הפרויקט נמצא בשלבי סיום.

הצמיחה האדירה של בטומי, בירת התיירות הגיאורגית והעלייה במחירי הנדל"ן הובילו לכך שאחת מחברות הנדל"ן הגדולות ביותר בגיאורגיה הודיעה שתתחייב למשקיעים על הכנסות של כ-8% נטו מינימום לשנה ללא זמן מוגבל. עפ"י ההסכם שנחתם, בשנה הראשונה כלל התשואה תופקד בחשבון נאמנות של הפרויקט שינוהל ע"י חברת עורכי דין מובילה בישראל.

הפרויקט היוקרתי שייבנה ברחוב המרכזי ביותר בבטומי ובמרחק הליכה משפת הים יכלול ספא יוקרתי, חדר כושר, בריכת שחיה וקניון בקומה התחתונה ובו מסעדות ובתי קפה. המשקיעים בפרויקט ייהנו מדירות מרוהטות ומאובזרות והצפי הוא שההכנסות יגיעו לכ-15% בשנה ולכן החברה מוכנה להתחייב על כ-8% נטו מינימום בשנה על מנת להעניק מעטפת ביטחון למשקיעים.

ההשקעה בפרויקט הינה החל מ-45,000 דולר בלבד, עפ"י ההערכות המבצע של החברה צפוי להסתיים בשבועות הקרובים. הדירות בפרויקט יירשמו בטאבו על שם המשקיע.

מאת: כתב המערכת | Channel 22

כתב המערכת | Channel 22
תוכן מערכת

יעניין אתכם

בניין המגורים של טרסה בבטומי

עם 45,000 דולר: כך תרכשו דירת יוקרה במיקום המרכזי ביותר בבטומי שתייצר לכם כ-8-12%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *