עם הון עצמי של 70,000 ₪: כך תרכשו דירה מרוהטת בפרויקט יוקרה בבטומי
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / עם הון עצמי של 90,000 ₪: כך תרכשו דירה מרוהטת בפרויקט יוקרה בבטומי ותקבלו התחייבות ל-8% תשואה מינימום ללא הגבלת זמן

עם הון עצמי של 90,000 ₪: כך תרכשו דירה מרוהטת בפרויקט יוקרה בבטומי ותקבלו התחייבות ל-8% תשואה מינימום ללא הגבלת זמן

לקנות דירה בבטומי עם הון עצמי של 70,000 ש"ח

חברת ההשקעות IMAX, אשר קיבלה זיכיון בלעדי מענקית הנדל"ן הגיאורגית Terrassa Group, תמכור דירה מרוהטת עם מוצרי חשמל ותתחייב למשקיעים על תשואה מינימלית של 8% ללא הגבלת זמן. הפרויקט צפוי לייצר עד כ-12% תשואה בשנה. ההון העצמי הנדרש לעסקה: 90,000 ₪, יתרת התשלום תהיה ב-4 תשלומים בהתאם להתקדמות בבנייה. המשקיעים ייהנו מתשואה מהיום הראשון.

פרויקט היוקרה של ענקית הנדל"ן הגיאורגית Terrassa יכלול בריכת שחיה, חדר כושר, ספא יוקרתי, קניון ובתי קפה ומציע למשקיעים ברחבי העולם לרכוש דירה מרוהטת ומאובזרת במוצרי חשמל בפחות מ-150,000 ₪. לאחר שחברת ההשקעות הישראלית IMAX רכשה את הזיכיון לשיווק פרויקט היוקרה, מאפשרת החברה גם לבעלי הון עצמי של 70,000 ₪ לרכוש דירה בפרויקט ולקבל התחייבות של 8% תשואה מינימום לשנה החל מהיום הראשון.

"חיפשנו דרך לייצר גם לבעלי הון עצמי של 90,000 ₪ בלבד את האפשרות ליהנות מתשואה שוטפת. משקיעים עם עשרות אלפי שקלים בלבד יכולים להשקיע ולהתחיל לקבל תשואה של 8% על כספם מהיום הראשון". מספרים בחברה.

יתרת התשלום לעסקה תשולם לפי קצב ההתקדמות בבנייה ב-4 תשלומים. בחברה, צופים כי התשואות בעת פתיחת המתחם יגיעו לכ-12% בשנה וערכי הנכסים יעלו ב-20% ולכן ההתחייבות של החברה היא ללא זמן מוגבל ל-8% במינימום מדי שנה.

מאת: כתב המערכת | Channel 22

כתב המערכת | Channel 22
תוכן מערכת

יעניין אתכם

בניין המגורים של טרסה בבטומי

עם 45,000 דולר: כך תרכשו דירת יוקרה במיקום המרכזי ביותר בבטומי שתייצר לכם כ-8-12% תשואה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *