לראשונה: פרויקט חדש בחיפה יציע דירות עם מרפסות עם נוף לים, בריכה וחדר כושר בפחות
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / לראשונה: פרויקט חדש בחיפה יציע דירות עם מרפסות, נוף לים, בריכה וחדר כושר בפחות מחצי מיליון ₪

לראשונה: פרויקט חדש בחיפה יציע דירות עם מרפסות, נוף לים, בריכה וחדר כושר בפחות מחצי מיליון ₪

פרויקט Steps - מגורי סטודנטים בחיפה

פרויקט STEPS מוביל את מהפכת המגורים ומציע דירות במתחם יוקרה הכולל בריכה, חדר כושר, חדרי כביסה ומסעדה בתחתית הבניין בפחות מחצי מיליון ₪. הדירות, נמצאות בסמוך לאוניברסיטאות והמכללות של חיפה וצפויות לייצר תשואה של כ-7% בשנה מהשכרתם לסטודנטים.

עסקת הענק שנחתמה ע"י קבוצת פאזל יצרה את הפרויקט "שייצר מהפכה" בשוק הדיור הישראלי: דירות יוקרה במתחם שנבנה למטרת השכרה לסטודנטים יימכרו ב-499,000 ₪ בלבד. בנק ישראלי שמלווה את הפרויקט יאפשר גם לבעלי הון עצמי של 149,000 ₪ לרכוש דירות בפרויקט.

הפרויקט החדשני שנמצא במרחק הליכה מהאוניברסיטאות והמכללות בחיפה וסמוך לאתרי הבילוי של העיר יציע דירות מרוהטות ומאובזרות בטכנולוגיית הבית החכם עם מרפסות עם נוף לים. בפרויקט יוקצו כ-2,500 מ"ר לשטחים משותפים בהם ייהנו דיירי הבניין מבריכת שחיה, חדר כושר, סאונה, חדרי כביסה משותפים, מתחם לימודים ומקום להופעות על גג הבניין.

השכרה לסטודנטים צפויה לייצר למשקיעים תשואה של כ-7% בשנה

"הביקוש האדיר למגורים בקרב סטודנטים הובילה אותנו להקים את המתחם הראשון שמיועד בעיקר לסטודנטים אך גם לצעירים שמעוניינים לשלב מגורים בסביבה צעירה. המיקום נבחר כדי להבטיח שוכרים למשקיעים והצלחנו לייצר מודל שמאפשר להם לייצר תשואה מוערכת של 7% מדירה בישראל". מספרים יזמי הפרויקט.

המשקיעים בפרויקט ייהנו מחברת ניהול שתדאג עבורם לתפעול השוטף של הנכס, איתור השוכרים, טיפול בתקלות בנכס והעברת התשלומים למשקיעים. מס' היחידות שימכרו במחיר הנ"ל מוגבל, בימים האחרונים החלה ההרשמה לרכישת הדירות.

מאת: כתב המערכת | Channel 22

כתב המערכת | Channel 22
תוכן מערכת

יעניין אתכם

מגדלי אחד העם

מגדלי אחד העם – חדרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *