"הבהלה לצפון": פרויקט המשרדים שיאפשר לכם לייצר הכנסה של כ-4,500 ₪
דף הבית / חדשות נדל"ן / "הבהלה לצפון": פרויקט המשרדים שיאפשר לכם לייצר הכנסה של כ-4,500 ₪ מדי חודש בהשקעה של פחות מחצי מיליון ₪

"הבהלה לצפון": פרויקט המשרדים שיאפשר לכם לייצר הכנסה של כ-4,500 ₪ מדי חודש בהשקעה של פחות מחצי מיליון ₪

פרויקט המשרדים REG בנשר

בעוד שדירות בישראל נמכרות ביותר ממיליון ₪ ומייצרות למשקיעים הכנסה של 3,000-5,000 ₪ בחודש, פרויקט המשרדים "פריים סנטר" מציע יחידות משרדים ב"לב תעשיית ההייטק" בנשר בפחות מחצי מיליון ₪. תפוסת המשרדים באזור היא מהגבוהות ביותר בישראל ועומדת על 98.6% ותוכניות הפיתוח באזור צפויות לעלות את שווי הנכס משמעותית בשנים הקרובות.

יותר מ-2,000 מ"ר נמכרו למשקיעים תוך מספר שבועות מאז השקתו של פרויקט "פריים סנטר" בנשר. הפרויקט שמובילה קבוצת הנדל"ן ישראל REG באזור שצפוי להיות לב תעשיית ההייטק של הצפון הודות לתוכניות הפיתוח שכוללות בניית מרכזים רפואיים, שטחי מגורים ופיתוח תשתיות התחבורה.

חברות הייטק, הנדסה, ציוד רפואי וחברות ביו טכנולוגיות רבות הקימו את פעילותן בצפון בשנים האחרונות והפכו את האזור לאחד מהאזורים המבוקשים ביותר בו 98.6% מהמשרדים מושכרים. פרויקט "פריים סנטר" שנבנה בימים אלו יציע משרדים ברמה הגבוהה ביותר באזור ומושך את תשומת ליבם של חברות ההייטק הגדולות כבר בימים אלו.

תשואה ממוצעת של כ-8% בשנה וצפי לעליית ערך הנכס הודות לתוכניות הפיתוח

המשקיעים בפרויקט "פריים סנטר" צפויים ליהנות מהכנסות שכירות של החל מ-4,500 ₪ בחודש. קבוצת הנדל"ן ישראל מציעה יחידות החל מ-60 מ"ר כאשר ההשקעה המינימלית הינה 492,000 ₪ בלבד. הפרויקט, מלווה ע"י משרדי עורכי הדין ורואי החשבון הטובים בישראל והבנקים מזרחי טפחות ודיסקונט מציעים למשקיעים עד 60% מימון.

למידע נוסף:

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

יובלים - משרדים בנס ציונה

המשרדים היחידים שמוצעים למכירה בפארק העסקים החדש בנס ציונה: קבוצת יובלים תמכור משרדים לבעלי הון עצמי של 60,000 ₪ בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *