להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / נדל"ן בחו"ל / כ-14% תשואה שנתית: החברה הישראלית שתמכור לכם בית פרטי בקליבלנד החל מ-169,000 ₪ בלבד

כ-14% תשואה שנתית: החברה הישראלית שתמכור לכם בית פרטי בקליבלנד החל מ-169,000 ₪ בלבד

נכסים פרטיים בקליבלנד - רילקו

רווח של יותר מ-2,000 ₪ מדי חודש משכר הדירה ותשואה של כ-14% בשנה: בעשירית ממחיר דירה בישראל, המשקיעים הישראלים בקליבלנד מצליחים לייצר תשואות שמזכירות את שנות ה-2000 בארץ. החברה הישראלית Realco הודיעה החודש כי תמכור בתים פרטיים באזור מבוקש בקליבלנד החל מ-169,000 ₪ בלבד.

ענקית הנדל"ן Realco שבין שותפותיה העסקיים ניתן למנות בנקים ופירמות עורכי דין ורואי חשבון מובילות, הודיעה שתמכור מס' מוגבל של נכסים במיקום מרכזי בקליבלנד החל מ-169,000 ₪ בלבד. מס' מוגבל של בתים יימכרו ללא עלויות תיווך.

החברה הישראלית, שפועלת מזה כעשור בארץ ומנהלת עבור משקיעים ישראלים השקעות בסך מאות מיליוני שקלים, לאחרונה, הודיעה החברה שתעניק כרטיס טיסה מתנה לכל רוכש, כחלק ממבצע לקראת החגים. על פי ההערכות במהלך החודשים האחרונים מכרה החברה עשרות נכסים לקהל הלקוחות הישראלי.

קליבלנד נחשבת לאחד מהיעדים האטרקטיביים ביותר להשקעה בארה"ב ונבחרה לאחרונה ע"י אתר החדשות CNBC ומגזין Forbes היוקרתי לעיר המומלצת להשקעות אשר מניבה את התשואות הגבוהות ביותר בארה"ב, הודות להשקעות הענק של ממשלת ארה"ב בפיתוח התשתיות בעיר.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

הכנסה פסיבית מרכישת דירה בארהב

"להרוויח כ-800-1000$ בחודש בהשקעה עם הון עצמי של כ-100,000 ₪ בלבד": כך הישראלים מסתערים על עסקת הנדל"ן של הרשת הבינלאומית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *