להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / נדל"ן / בית חכם ומאובזר במותגי החשמל המובילים בעולם: הצצה לפרויקט המעוצב של דנקנר 38 ברעננה

בית חכם ומאובזר במותגי החשמל המובילים בעולם: הצצה לפרויקט המעוצב של דנקנר 38 ברעננה

דנקנר 38 - פרויקט ברעננה

חברת הנדל"ן המובילה "דנקנר 38" החלה את שיווק הפרויקט ברחוב שברץ 7 ברעננה, שנחשב לאחד מהפרויקטים החדשניים ביותר בשוק: כלל הדירות בפרויקט ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם כאשר הדיירים יוכלו להפעיל כל מכשיר בבית באמצעות האפליקציה. סמנכ"ל החברה: "גאים להוביל את המהפכה הטכנולוגית בשוק הדירות בישראל".

"להדליק את מכשירי החשמל באמצעות האפליקציה ולשלוט בכל מרחוק": הפרויקט החדשני והמעוצב של חברת דנקנר 38 אשר הודיעה היום על תחילת שיווק הפרויקט ברחוב שברץ 7 ברעננה, פרויקט אשר יציע דירות 4 ו-5 חדרים בגדלים הנעים בין 103-133 מ' שיימכרו במחיר אטרקטיבי החל מ-2 מיליון ₪ בלבד, כמו כן פנטהאוזים יוקרתיים בני 5 ו-6 חד'.

הפרויקט הינו אחד מהבודדים בארץ אשר כלל הדירות בו ישלבו את טכנולוגיית הבית החכם וייבנו בסטנדרט יוקרתי במיוחד, כאשר הרוכשים ייהנו מכלל מכשירי החשמל למטבח מבית De Dietrich היוקרתי. "שוק הדירות עובר קפיצת מדרגה והסטנדרט של הרוכשים עולה. לקוחות כיום מחפשים נוחות מקסימלית בביתם ואנו גאים להציב סטנדרט חדש של בנייה המשלב את טכנולוגיית הבית החכם", מספר אלון חונדרש, סמנכ"ל חברת דנקנר 38.

דירות 4 חדרים יימכרו במחיר אטרקטיבי החל מ-2 מיליון ₪ בלבד

מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד בקרב הציבור וגורם להד התקשורתי הינו מחירי הדירות בפרויקט היוקרתי והמיוחד וכמו כן תנאי התשלום הנוחים והמותאמים אישית לצורכי ויכולות הרוכשים לדוגמא: 20% בהתחלה ו 80% בסיום וזאת בזכות הסדרי מימון ושיתוף פעולה עם בנק מזרחי טפחות.

רחוב שברץ ברעננה נחשב לאחד מהרחובות המבוקשים בעיר ובאזור מגוון גינות ציבוריות, אשכול גנים, מרכז מסחרי, מסעדות, בתי קפה, מסעדת שף ועוד. כמו כן, היציאה לכביש 4 נוחה במיוחד לתושבים המתגוררים באזור ובתי הספר היסודיים (הדקל ואריאל) נמצאים במרחק הליכה.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

מעלה הצופים רמת גן

כל דירה פנטהאוז – הכירו את פרויקט היוקרה מעלה הצופים בר"ג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *