להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / באנר ראשי / "מהפכה במטבח": גאיה מטבחים מעניקה פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות לזמן מוגבל

"מהפכה במטבח": גאיה מטבחים מעניקה פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות לזמן מוגבל

גאיה מטבחים - מטבח מודרני

חושבים להחליף מטבח? חברת גאיה מטבחים שנבחרה לאחרונה ע"י "ישראל היום" לחברת המטבחים המשתלמת ביותר מציעה כעת: פגישה עם מעצבת מקצועית במהלכה יתכננו, יעצבו ויציגו בפניכם את המטבח המושלם שלכם – ללא עלות וללא כל התחייבות. תוך מס' ימים אלפי ישראלים קפצו על המציאה! כל הפרטים בכתבה.

"גאיה", ממותגי המטבחים המובילים בישראל הודיעה ביום ראשון על מבצע חדש שייערך לזמן מוגבל: החברה תעניק ללקוחות פגישה עם מעצבת מקצועית במהלכה יעצבו ויתכננו עבורם בהתאמה אישית את המטבח – ללא עלות. עלות פגישה עם מעצבת מקצועית בשוק נעה בין 250-600 ₪ לשעה.

החברה, שלאחרונה נבחרה ע"י פורטל "ישראל היום" לחברה המשתלמת ביותר בישראל, מציעה מגוון רחב של מטבחים מעוצבים, ביניהם: עיצוב מודרני, כפרי, פרובנס וקלאסי. החברה, שפועלת משנת 1993 מעניקה מעטפת כוללת לצרכן ובבעלותה מפעל ייצור עם מיכון ממוחשב שמייצר את החומרים למטבחי הלקוחות וחוסך עלויות.

מטבח מודרני - גאיה מטבחיםמאות ישראלים קבעו פגישה ויצאו עם עיצוב מטבח מותאם עבורם

המבצע של גאיה משך את תשומת ליבם של מאות ישראלים שקפצו על המציאה והאפשרות להיפגש עם מעצבת מקצועית ללא עלות, על מנת לעצב לעצמם את מטבח החלומות בביתם.

על פי ההערכות החברה צפויה לסיים את המבצע בימים הקרובים.

יעניין אתכם

השקעות

קבוצת בולטהאופ וקפיטל פלטיניום משווקות פרויקט בוטיק יוקרתי חדש ביפו – אזור מבוקש ומשגשג, עם תחזית לעליית ערך של עשרות אחוזים בשנים הקרובות. המחיר לדירה בפרויקט מתחיל ב-2,800,000 שקלים בלבד לדירת 3 חדרים, ובזמן שהמחירים רק ממשיכים לדהור כלפי מעלה בתל-אביב והמרכז, האפשרות לחיות את החלום היפואי מעולם לא נראתה קרובה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *