להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / מהרשת / הכנסה פסיבית: יש לכם הון עצמי של 295,000 ₪? הכירו את הפרויקט שעשוי להכניס לכם כ-3,000 ש"ח בחודש

הכנסה פסיבית: יש לכם הון עצמי של 295,000 ₪? הכירו את הפרויקט שעשוי להכניס לכם כ-3,000 ש"ח בחודש

תוך שבועיים וחצי מאז שהשיקו את הפרויקט MyOffice קבוצת פסגות ישראל מכרה יותר מ-95 משרדים בפרויקט שלה באשדוד. כל הסיפור מאחורי הפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן: משקיעים שנרשמים מראש לפרויקט הבא, חברות נדל"ן שמתלוננות שהפרויקט שובר את מחירי השוק ועוד. מחיר המשרדים: החל מ-295,000 ₪ אך החברה מציעה אפשרויות מימון לבעלי הון של 145,000 ₪ בלבד.

חולמים על נכס בישראל שיכניס לכם שכירות חודשית קבועה? הכירו את הפרויקט MyOffice: פרויקט המשרדים היוקרתי, שבשונה משאר הפרויקטים המשווקים אשר מציעים נכס "על הנייר", מציע למשקיעים לקבל מפתח למשרד המפואר והמאובזר שלהם תוך חצי שנה!

פרויקט המשרדים MyOffice באשדוד הושק לפני כשבועיים וחצי לאחר השלמת הפרויקט הראשון של קבוצת פסגות ישראל בחיפה. הפרויקט, מציע יחידת משרדים במתחם במיקום מרכזי (פריים לוקיישן) באשדוד, בו כבר יושבות החברות הגדולות בישראל, ביניהן: בנק הפועלים, מזרחי טפחות, מאזדה, Ford, אופל, מנו ספנות ועוד.

לצד יחידות משרדים מפוארות שעוצבו ע"י האדריכלית ורד גינדי, אשר עיצבה את משרדי Google, Mercedes ו-Microsoft בישראל, יוכלו בעלי המשרדים ליהנות מסאונה, חדרי כושר, חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות, אולם קונגרסים, חדרי משחקים ועוד.

פרויקט המשרדים היחידי שאינו "על הנייר"

מה שמשך את תשומת הלב של המשקיעים היא העובדה שמדובר בפרויקט בו ניתן לקבל את המפתח למשרד מאובזר ומרוהט בתוך חצי שנה, בשונה משאר הפרויקטים בהם רוכשים משרדים "על הנייר" ולא נהנים במשך שנתיים-שלוש מהכנסות השכירות של הנכס.

נכון להיום, תפוסת השכירות באזור גבוהה במיוחד ומשרדים במבנים ישנים יחסית שאינם כוללים את חדרי הכושר ושאר הפסיליטיז שבפרויקט של MyOffice מושכרים במחירים שנעים בין 2,500-2,700 ₪. ההערכות הן שמשרדים בפרויקט החדש יושכרו בכ3,000-3,500 ₪ בחודש.

יעניין אתכם

טרקלין העסקים - פרויקט המשרדים באשדוד

"חוויה אירופאית": החלה מכירת היחידות של טרקלין העסקים המפואר בפרויקט My Office

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *