הכירו את: עומרי גלילי – שותף בחברת ההשקעות YG - פורטל Channel22
דף הבית / הכירו את / הכירו את: עומרי גלילי – שותף בחברת ההשקעות YG

הכירו את: עומרי גלילי – שותף בחברת ההשקעות YG

עומרי גלילי, מנכ"ל משותף ומייסד של חברת ההשקעות YG, הקים את החברה במטרה לייצר לאנשים מצב כלכלי טוב יותר בכדי שייהנו משגשוג ושפע בכלל התחומים. כיום, לאחר שב-7 השנים האחרונות השקיע יחד עם שותפו, אדיר יונסי, בארץ ובארה"ב, חברתם מתמקדת בהשקעות בערים קריית שמונה, רמלה, בת ים, ת"א וב"ש.

עומרי גלילי - שותף ב-YG

פרופיל אישי: בן 28, גבעתיים, רווק.

שירות צבאי: גולני.

הגיל בו רכש דירה ראשונה: 24.

רקע: בעל ניסיון רב בענף הנדל"ן והתחומים הפיננסיים.

שימש בעבר בתפקידים בכירים בחברת יזמות ובנייה מהמובילות בארץ וליווה עסקאות בהיקף פעילות של מאות מיליוני שקלים. בעבר, ייסד את חברת הבנייה גלילי אטד, חברת בנייה שהתמחתה בבניית וילות יוקרה באזור המרכז. היה מעורב וניהל עשרות עסקאות נדל"ן, השבחה, נדל"ן מניב, יזמות, קומבינציה בארץ ובחו"ל.

קצת על חברת YG: גלילי ושותפו אדיר יונסי הקימו בשנה החולפת את YG, חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן אשר מלווה ומנהלת עבור לקוחות תהליכי רכישת דירה להשקעה בארץ ובחו"ל.

החברה מאתרת עבור לקוחותיה נכסי נדל"ן אטרקטיביים, מגייסת את המשכנתא והמימון המתאים בתנאים הטובים ביותר בשוק, מנהלת את הליך רכישת הנכסים ברמה המשפטית, משביחה את הנכסים, ובסוף דואגת לאכלס את הנכסים בשוכרים. החברה רוכשת ללקוחותיה נכסים באזורים ספציפיים עם הפוטנציאל לעליית ערך הגבוה ביותר במדינה וכל זאת לאחר שהחברה בנתה ביחד עם הלקוח תכנית אסטרטגית להשקעה בנדל"ן שמתבססת על היכולות הכלכליות והצרכים האישיים של הלקוח.

החברה, יושבת כיום בפארק עזריאלי בחולון.

כדאי לדעת: גלילי ושותפו, יונסי, הם חברי ילדות שמשקיעים בנדל"ן בארץ ובארה"ב ב-7 השנים האחרונות. החברה משקיעה בכמה מוקדים מתפתחים בישראל, ביניהם, קריית שמונה, רמלה, בת ים, תל אביב ובאר שבע.

"מגיל קטן חלמנו לבנות מגדלים וכשהשתחררנו מהצבא החלטנו שאנחנו מתחילים לבצע עסקאות נדל"ן. את הנכס הראשון שלנו קנינו בשנת 2014 בבת ים. לאחר מספר עסקאות נדל"ן מוצלחות החלטנו לפתוח חברה שתלווה לקוחות ישראלים בתהליך רכישת דירה להשקעה בישראל."

חזון החברה: "לייצר לאנשים מצב כלכלי טוב יותר כדי שייהנו משגשוג ושפע בכל התחומים".

פרסומים בתקשורת: במהלך השנה החולפת התפרסמו מגוון כתבות על חברת YG, ביניהם בפורטלים גלובס, The Marker, ערוץ 7 ואתרי תקשורת אחרים.

לכתבה בדה מרקר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *