להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / השקעות / "גילו את אינדיאנה": עשרות ישראלים רכשו בחודש יוני נכסים וקיבלו תשואה מובטחת למשך 3 שנים

"גילו את אינדיאנה": עשרות ישראלים רכשו בחודש יוני נכסים וקיבלו תשואה מובטחת למשך 3 שנים

עופר גרופ תציע תשואה מובטחת באינדיאנה

הכי סולידי שיש: לפני כחודש וחצי הודיעה ענקית ההשקעות "עופר גרופ" שתציע למשקיעים נכסים עם תשואה מובטחת לכ-3 שנים (עם קבלת צ'קים מראש) ותתחייב למכור את הנכס עבורם בכל רגע נתון. בחודש יוני נרשמו עשרות עסקאות. "הנכסים שאנו מוכרים מושכרים ע"י דיירים. אנו מתחייבים למשקיעים שלנו למכור עבורם את הנכס במידה ומעוניינים בהחזר ההשקעה לפחות במחיר שהם רכשו אותו".

בתחילת החודש הציעה חברת "עופר גרופ" מסלול השקעה עם ערבות בנקאית ו-100% בטחונות, במסגרתו מציעה החברה נכסים עם דיירים בעלי חוזה לטווח הארוך ומתחייבת להם בחוזה הרכישה על כ-10% תשואה במהלך שלושת השנים הראשונות. בנוסף, מתחייבת החברה למכור עבורם את הנכס במידה ומעוניינים לחזור בהם מהעסקה לפחות במחיר אשר שילמו על הנכס.

מסלול ההשקעה ככל הנראה נובע כחלק ממסע שיווקי בארץ שנועד לגייס משקיעים נוספים למערך החברה. "מדובר בווילות המנוהלות ע"י חברת הניהול המובילה Empire אשר יש בהם דיירים עם חוזה. למשקיעים תהיה נציגות ישראלית בחברת הניהול שתדאג להם לכלל הצרכים." מספרים בחברה. "אנו יודעים שישראלים רבים חוששים מהשקעות בארה"ב ומתחייבים להם למכור עבורם את הנכס ולקבל את כספם."

למידע נוסף:

יעניין אתכם

נכסים בדטרויט ב-42,000 דולר

רשת הנדל"ן הבינלאומית מציגה: וילות בדטרויט עם דיירים עם חוזה שכירות לטווח הארוך שמייצרות תשואה של כ-13-16%

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *