להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / השקעות / אחרי שנמכרו למעלה מ-400 משרדים: פרויקט My Office באשדוד יפתח קומה נוספת ויציע מס' משרדים בודדים למכירה

אחרי שנמכרו למעלה מ-400 משרדים: פרויקט My Office באשדוד יפתח קומה נוספת ויציע מס' משרדים בודדים למכירה

פרויקט המשרדים באשדוד - My Office

לאחר שלמעלה מ-400 משרדים נמכרו בפרויקט היוקרתי My Office באשדוד, הודיעו בחברת פסגות ישראל כי יציעו מספר מוגבל של משרדים נוספים למכירה. משקיעי My Office נהנו מעליית ערך של 30% בתוך פחות משנה. יחידות המשרדים כוללות חדרי ישיבות, חדר כושר, קפיטריה, לובי מפואר, סאונה ועוד. בין החברות שיושבות במתחם: בנק הפועלים, מזרחי טפחות, Fiat, Opel, Ford, מנו ספנות ומאזדה.

לפני פחות מחודש פורסם כי המשקיעים בפרויקט My Office אשדוד נהנו בתוך פחות משנה מעליית ערך של 30% ממחיר הנכס. הפרויקט, שנחשב לאחד מהפרויקטים המוצלחים ביותר שנראו בתחום המסחרי, מציע יחידת משרדים בבניין קיים ומפואר הכולל חדר כושר, קפיטריות, לובי מפואר ומגוון שירותים ברמה הגבוהה ביותר במחיר של 358,000 ₪.

הפרויקט נתמך ע"י בנק מזרחי שמעניק למשקיעים כ-50% מימון מהעסקה

יחידות המשרדים בפרויקט מושכרות בטווח מחירים שנע בין 3,000-3,500 ₪ בחודש, מה שעשוי לייצר למשקיעים תשואה גבוהה במיוחד מהכנסות השכירות של הנכס. בנק מזרחי, הינו הבנק שמלווה את הפרויקט ומעניק למשקיעים עד 50% מימון מגובה העסקה, מה שמאפשר גם לבעלי הון עצמי של 179,000 ₪ בלבד ליהנות מנכס בארץ ומהכנסה חודשית קבועה.

בניין המשרדים בו מתקיים הפרויקט נחשב לאחד ממרכזי העסקים המבוקשים באשדוד אשר מושכר ע"י מגוון חברות מובילות במשק הישראלי. טרם נמסר אם הפרויקט יהיה זמין רק למשקיעי החברה או לכלל הציבור.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

כנס השקעות נדל"ן בשיקגו

"אפיק ההשקעות הרווחי ביותר בארה"ב": קבלו מאתנו כרטיסים לכנס השקעות נדל"ן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *