להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / מהרשת / עבודות הבינוי הפנימי בעיצומם: משקיעי פרויקט My Office אשדוד יקבלו מפתח בעוד כ-5 חודשים

עבודות הבינוי הפנימי בעיצומם: משקיעי פרויקט My Office אשדוד יקבלו מפתח בעוד כ-5 חודשים

עבודות הבינוי בפרויקט My Office באשדוד

משקיעי פרויקט My Office באשדוד יכולים להיות שמחים: בימים אלו מתבצעות עבודות הבינוי הפנימיות של פרויקט המשרדים המפואר שיכלול חדר כושר, קפיטריה, ספא, חדרי ישיבות ועוד מגוון שירותים לבעלי המשרדים. ההשקעה, צפויה לייצר למשקיעים הכנסה חודשית של כ-3,000 ₪ מדי חודש. החברה הודיעה כי תמכור עוד מספר בודד של משרדים למשקיעים.

הפרויקט שמאפשר למשקיעים לרכוש נכס ברבע ממחיר דירה בישראל ולייצר הכנסות שכירות זהות צפוי להעניק מפתח למשקיעים בעוד כ-5 חודשים. בימים אלו, עבודות הבינוי הפנימי בפרויקט בעיצומם. החברה האחראית על הבינוי היא "יניב הנדסה" אשר מסווגת כ-ג'5 אשר הינה חברה קבלנית מובילה ומהגדולות בישראל הבונה בין היתר את משרדי Microsoft, Mercedes ו-Google. את הפרויקט שעיצבה אדריכלית העל ורד גינדי.

פרויקט המשרדים העלה את השאלה מדוע לרכוש דירה ביותר ממיליון ₪ כאשר ניתן לייצר הכנסות שכירות זהות מפרויקט משרדים? בנוסף, צפי השבחה של הנכס גבוה בעשרות אחוזים ממחיר הרכישה. בינתיים, בנק הפועלים, מזרחי טפחות, מנו ספנות, מאזדה, עיריית אשדוד ועוד עשרות מותגים חתמו על הסכמי שכירות בקומפלקס המשרדים, שהפך למבוקש במיוחד.

מקבוצת פסגות ישראל נמסר: "אנו גאים להציע נכס בישראל במחיר של 358,000 ₪ בלבד וליצור מהפכה בשוק הנדל"ן בארץ ולתת הזדמנות לכל אחד ואחת בארץ לסיכוי לנכס משלו. נעשה מאמצים לייצר למשקיעים שלנו השקעות דומות בפרויקטים נוספים".

על פי ההערכות החברה תסיים את מכירת המשרדים בימים הקרובים.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

הכנסה פסיבית מרכישת דירה בארהב

"להרוויח כ-800-1000$ בחודש בהשקעה עם הון עצמי של כ-100,000 ₪ בלבד": כך הישראלים מסתערים על עסקת הנדל"ן של הרשת הבינלאומית Copy

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *