חדשות
דף הבית / מהרשת / לקראת השקת מתחם המשרדים היוקרתי MY OFFICE אשדוד קבוצת פסגות נדל"ן הודיעה כי תמכור יחידות בודדות החל מ-198,000 ₪ בלבד

לקראת השקת מתחם המשרדים היוקרתי MY OFFICE אשדוד קבוצת פסגות נדל"ן הודיעה כי תמכור יחידות בודדות החל מ-198,000 ₪ בלבד

משרדים באשדוד - החל מ-198,000 ש"ח

המתחם היוקרתי באשדוד שמציע חדר כושר, ספא, קפיטריות, חדרי ישיבות, סאונה ומגוון מתקנים נוספים יושק במהלך החודשיים הקרובים וזוכה לביקוש אדיר בקרב שוכרים, כאשר כבר היום חברות כמו בנק הפועלים, מזרחי טפחות, מנו ספנות, Ford, אופל ומאזדה יושבות בבניין. בעקבות הביקוש הודיעה קבוצת פסגות נדל"ן שתקים משרדים נוספים שיימכרו למשקיעים החל מ-198,000 ₪ בלבד.

"מהפרויקטים המפוארים ביותר שנראו בישראל": המתחם האקסקלוסיבי באשדוד זוכה לביקוש אדיר בקרב שוכרים, מה שמאפשר לבעלי המשרדים לגרוף רווחים וליהנות מכ-10% תשואה בשנה. בימים האחרונים פרסמה קבוצת פסגות נדל"ן את התמונות של המשרדים, שבעליהם צפויים לקבל מפתח תוך כחודשיים בלבד. עקב הביקוש האדיר, החברה הודיעה כי תבנה מספר מצומצם של יחידות משרדים נוספות שיימכרו למשקיעים החל מ-198,000 ₪ בלבד.

"קבוצת פסגות נדל"ן הבינה את שוק העבודה בו עובדים מחפשים מתחם שיאפשר להם לשלב איכות חיים מעבר לעבודה"

בחודשים האחרונים פורסם כי גוף פיננסי גדול התעניין ברכישת המתחם החדשני ונמצא במגעים עם קבוצת פסגות. בינתיים, החברה ממשיכה כרגיל את מכירת המשרדים האחרונים בפרויקט וטרם נמסר האם רק משקיעי קבוצת פסגות יקבלו את הזכות לרכוש את יחידות המשרדים האחרונות או שהמשרדים יוצעו למכירה לכלל הציבור.

מתחם המשרדים My Office למעשה המשיך את הטרנד של חללי העבודה המשותפים באמצעות שילוב של מתקנים כמו חדר כושר, סאונה ומתקנים לרווחת העובדים עם משרדים אקסקלוסיביים. בחודשים האחרונים, האוניברסיטה הפתוחה הקימה את משרדיה בבניין וגופים רבים הביעו התעניינות בשכירות היחידות שבו. משקיעי קבוצת פסגות נדל"ן צפויים ליהנות מרווח כתוצאה מעליית שווי הנכס כבר בעת השקת המתחם.

יעניין אתכם

יעד ההשקעות האטרקטיבי ביותר בארה"ב

להשקיע באחת השכונות המבוקשות ביותר בארה"ב: כך תעשו זאת עם 100,000 דולר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *