דף הבית / חדשות נדל"ן / ההצלחה הגדולה של פרויקט היוקרה MOMA בפלורנטין

ההצלחה הגדולה של פרויקט היוקרה MOMA בפלורנטין

פרויקט מומה. קבוצת חגג

קבוצת הנדל"ן חג'ג' מהמובילות בישראל, החלה לשווק את פרויקט היוקרה MOMA בפלורנטין ותוך זמן קצר הזכויות לאחד מהבניינים נמכרו לרשת מלונות בראון ואלפי מתעניינים עטו על המציאה. הפרויקט יציע יחידות יוקרה בנות 3 חדרים בסטנדרט הגבוה ביותר עם מרפסות החל מ-2.56 מיליון ₪ בלבד. כמו כן, יימכרו יחידות של 4 חדרים, 5 חדרים ופנטהאוזים. הדיירים ייהנו מפארק אורבני במתחם הכולל מדשאות, מתקני כושר, בתי קפה אותנטיים וגלריות אומנות באזור התוסס בפלורנטין

"כשהיוקרה מגיעה לדרום ת"א": קבוצת חג'ג' השיקה את פרויקט הדגל המציע 4 בניינים מסביב לפארק אורבני של 3 דונמים. הפרויקט זכה להתעניינות אדירה בקרב רוכשים הודות למחיר האטרקטיבי שמאפשר לרכוש דירות יוקרה בלב הפועם החדש של תל אביב.

הפרויקט, ממוקם בלב החדש של ת"א שבין פלורנטין ליפו העתיקה ומציע סטנדרט בניה גבוה במיוחד. רשת מלונות בראון, רכשה את הזכויות באחד מהבניינים והודיעה כי תקים מלון במתחם בהשקעה של כ-100 מיליון ₪ באזור שיציע מגוון אטרקציות, שטחי מסחר, גלריות אומנות, מסעדות שף ועוד.

"לגור בפרויקט יוקרה במחיר של דירות ישנות בתל אביב ורמת גן"

בנייני היוקרה ייבנו ברחוב דרך שלמה בפלורנטין, מהאזורים המבוקשים והמתפתחים ביותר בשנים האחרונות בת"א המהווים חלק מהמאמץ הגדול שעושה העירייה לשינוי פני העיר והתאמת האזור למשפחות צעירות. בפרויקט ייבנו כ-2 מגדלי יוקרה בני 18 קומות ו-2 מבנים בני 6 קומות. הבניינים יכללו חניון תת קרקעי ולובי מפואר.

המחירים האטרקטיביים של הפרויקט יצרו עניין רב בקרב רוכשים, כאשר על פי ההערכות עשרות דירות נמכרו תוך זמן קצר. עבודות הבנייה בשטח החלו.

יעניין אתכם

פרויקט פסגת דן - דן נדל"ן

כיצד נמכרות דירות 4 חדרים בקומה ה-25 ומעלה בפרויקט היוקרה פסגת דן נמכרות החל מ-3.15 מ' ₪ בלבד?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *