ארה"ב אינדיאנה: קבוצת ההשקעות IMAX תמכור בתים ותעניק שכירות מובטחת למשך 3 שנים
דף הבית / חדשות נדל"ן / ארה"ב אינדיאנה: קבוצת ההשקעות IMAX תמכור בתים פרטיים ותעניק שכירות מובטחת למשך 3 שנים שתייצר כ-9-11% משכר דירה בלבד

ארה"ב אינדיאנה: קבוצת ההשקעות IMAX תמכור בתים פרטיים ותעניק שכירות מובטחת למשך 3 שנים שתייצר כ-9-11% משכר דירה בלבד

חברת IMAX תמכור בתים פרטיים באינדיאנה
בשכונה בה 94% מהבתים מושכרים, בסמוך לאוניברסיטאות המפורסמות בארה"ב ומרכזי הבריאות הגדולים בעולם מציעה קבוצת ההשקעות IMAX ווילות בשכונה המבוקשת באינדיאנה החל מ-230,000 ₪ בלבד. קבוצת ההשקעות מתחייבת על שכירות שמייצרת הכנסות משכ"ד של כ-9-11% בשנה ואחריות על הנכס למשך שלוש שנים. המשקיעים ייהנו מערבות בנקאית על ההתחייבות לתשואה. לראשונה בישראל קבוצת השקעות מעניקה התחייבות עם ערבות בנקאית.

עפ"י המגזין היוקרתי ""FORBES, שכונת South Bend באינדיאנה נחשבת לאחת מהשכונות המבוקשות ביותר בה 94% מהנכסים מושכרים. אלפי הסטודנטים שמגיעים מדי שנה לאוניברסיטת נוטרדאם והצוותים הרפואיים שמתגוררים באזור ועובדים באחד ממרכזי הרפואה הגדולים בעולם הובילו את קבוצת ההשקעות IMAX להציע למשקיעים בתים פרטיים החל מ-230 אלף ₪ בלבד עם הכנסות משכירות בלבד של כ 9-11% נטו בשנה, שכירות ואחריות על תחזוקת הנכס לתקופה של בין 3 ל-5 שנים המובטחים ע"י היזם ומגובים בערבות בנקאית.  

בשונה מחברות נדל"ן רבות, IMAX תמכור את כלל הנכסים לאחר דו"ח שמאי המציג את ערך הנכס. הווילות המושכרות, מניבות נכון להיום הכנסות שכירות של כ-9-11% בשנה. עפ"י המגמה בשנים האחרונות המשקיעים צפויים ליהנות גם מעליית ערך. מדובר למעשה בפעם הראשונה שחברת השקעות ישראלית מעניקה בטחונות למשקיעים המגובים בערבות בנקאית

קבוצת ההשקעות IMAX תקצה לקהל המשקיעים הישראלי מס' מוגבל של נכסים אשר נמצאים בסמוך לאוניברסיטה הגדולה והמרכז הרפואי ועל פי ההערכות זו הסיבה שהחברה יכולה להתחייב על שכירות למשך 3 שנים. "בדומה לבנקים וחברות הביטוח שהשקיעו לאחרונה בארה"ב בעקבות התחזיות שצופות עליית מחירים, בחרנו להשקיע באזור. הנכסים נמצאים בשכונה מבוקשת במיוחד ובדומה למרכז ת"א, הסיכוי שנכסים ברחוב דיזינגוף לא יהיו מאוכלסים הוא כמעט ואפסי". מספר גורם בחברה.

החברה תעניק למשקיעים מגוון בטחונות כמו דו"ח שמאות המעיד על שווי הנכס, דו"ח שיפוץ מלא ודו"ח המשקף את ההכנסות נטו מהנכס בניכוי ההוצאות. החברה מתחייבת על תשואה למשך 3 שנים עם ערבות בנקאית ותעניק ליווי מלא של צוות עורכי דין מוביל לכל תקופת ההתחייבות.

כמו כן ערך מחיר הבתים המוצעים צפוי לעלות משמעותית בשנים הקרובות, אף מעבר לפני משבר 2008. בגלל הביקושים הגדולים באזור. מה שיתן למשקיע הישראלי, מעבר לתשואות השנתיות הגבוהות, גם השבחה גדולה על ערך הכסף שלו. מספרים לנו גורמים מוסמכים בחברה.

החברה צפויה לסיים את המבצע בסוף החודש.

יעניין אתכם

רוכשים נכס שהבנק משלם בו את השכירות

"רוכשים נכס שהבנק משלם בו את השכירות": העסקה החדשה של חברת Realco הישראלית בארה"ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *