סערה בהוד השרון: נקבעו מחירי יחידות הקרקע האחרונות – 139,000 שקלים
דף הבית / השקעות / סערה בהוד השרון: נקבעו מחירי יחידות הקרקע האחרונות – 139,000 שקלים לקרקע בטאבו באחד מהאזורים היקרים בישראל

סערה בהוד השרון: נקבעו מחירי יחידות הקרקע האחרונות – 139,000 שקלים לקרקע בטאבו באחד מהאזורים היקרים בישראל

קרקע בהוד השרון ב-119 אלף שקלים

בוועידת משקיעים ורוכשים הודיעה חברת הקרקעות שתמכור את יחידות הקרקע האחרונות בהוד השרון ב-139,000 שקלים בלבד למרות השמאות, שעל פי תקן 22 הממשלתי מחירי הקרקע צפויים לזנק בכ-300-400% תוך מספר שנים במועד ההפשרה. החברה ממשיכה להגדיל את קהל המשקיעים באמצעות מכירת נכסים במחירים הנמוכים ביותר בשוק.

חברת הקרקעות ממשיכה להרחיב את פעילותה בישראל והודיעה לאחרונה (ד') בוועידת המשקיעים שתציע את יחידות הקרקע האחרונות בהוד השרון ב-139,000 ₪ בלבד. יחידות הקרקע, יירשמו על שמות המשקיעים בטאבו ויאפשרו להם להחזיק באחת מעתודות הקרקע הנחשקות ביותר בישראל. על פי שמאות קרקעות בתקן 22 הממשלתי המחמיר, הוערך כי במועד ההפשרה של הקרקע מחירי הקרקעות צפויים לזנק במאות אחוזים.

מתחילת השנה חברת הקרקעות ביססה את מעמדה בשוק הישראלי כאחת מחברות הנדל"ן הצומחות בישראל. החברה, צברה מאות משקיעים בחודשים האחרונים לאור תוכנית "המחירים המסובסדים" במסגרתה מוכרת קרקעות במחירים הנמוכים בשוק. בסמוך לקרקעות שמציעה החברה, ישנן חברות המוכרות יחידות קרקע בחצי מיליון שקלים.

בשוק, מעריכים כי מועד הפשרת הקרקע יהיה תוך כ-5-7 שנים בלבד. כלל הרוכשים בחברה יקבלו ליווי של משרד עורך דין מוביל שיעניק ייעוץ בהמשך גם במועד הפשרת הקרקע.

* הקרקע אינה זמינה לבניה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *