"לתפוס בזמן את עליית המחירים": כך תרכשו דירת יוקרה בלב עמק הסיליקון של בוקרשט
דף הבית / באנר ראשי / "לתפוס בזמן את עליית המחירים": כך תרכשו דירת יוקרה בלב עמק הסיליקון של בוקרשט שתייצר לכם כ-7-9% תשואה בשנה

"לתפוס בזמן את עליית המחירים": כך תרכשו דירת יוקרה בלב עמק הסיליקון של בוקרשט שתייצר לכם כ-7-9% תשואה בשנה

שכונת ההייטק של חג'ג' אירופה

"הטירוף סביב שכונת ההייטק של אירופה": בשכונת Pipera בבוקרשט נמצא אחד ממרכזי ההייטק הגדולים באירופה בו מועסקים מאות אלפי עובדים. במרחק הליכה מהמרכז נבנה פרויקט היוקרה של חג'ג' אירופה – H Pipera Lake, שהפך לפרויקט המבוקש ביותר בשכונה. בשנים האחרונות ,האזור נהנה מזינוק של כ-300% בביקוש לשכירות. לאחרונה, הממשלה הרומנית הודיעה שתשקיע 400 מיליון יורו בהקמת בית החולים השני בגודלו בכל רומניה בשכונה אשר יכלול גם קמפוס אוניברסיטאי ללימודי רפואה, מה שיגדיל את הביקוש לשכירות מול המחסור בנכסים חדשים באזור ולפיכך המחירים מזנקים בהתאם: ב-3 השנים האחרונות מחירי הנדל"ן בעיר זינקו ב-39%

עלייה של 300% בביקוש לשכירות באזור וזינוק של 19% בדירות שנמכרו בשכונה בשנה החולפת: שכונת Pipera Lake שמכונה "עמק הסיליקון של בוקרשט הופכת בשנים האחרונות לאחת מהשכונות המבוקשות ביותר למגורים ומחירי הנדל"ן מזנקים. בשנים האחרונות נראית תנועה של ישראלים רבים להשקעות בבוקרשט כאשר מאות ישראלים רכשו דירות בפרויקט היוקרה של חג'ג' אירופה ב pipera lake.

"השכונה הפכה ל"שכונת הייטק", מאות אלפי העובדים של Amazon, Oracle וחברות ההייטק הרבות שיושבות במרכז מחפשים דירות איכותיות ליד מקום עבודתם. כיום, יש מעט מדי דירות ביחס לביקוש לשכירות בשכונה וכתוצאה מכך, מחירי השכירות בשכונה עולים." מספר תושב השכונה:  "נכון להיום התשואה משכירות בשכונה היא פי 4 מאשר התשואה משכירות בלב תל אביב. דירות בפרויקט יוקרה בשכונה נמכרות החל מ-280,000 ₪ בלבד.

חג'ג' אירופה מעניקה ללקוחותיה בארץ ליווי לאורך כל התהליך ומעטפת ניהולית מלאה

חג'ג' אירופה אשר הפכה לגאווה ישראלית בתחום הנדל"ן המניב מעבר לים  נחשבת היום לאחת מעשרת החברות הגדולות והמשמעותיות הפועלות בבוקרשט. החברה בבעלותם של צחי חג'ג', מבעלי קבוצת חג'ג' ושחר מחט, מבעלי ניצן גרופ.  משרדי החברה הישראליים  ממוקמים במגדלי הארבעה בתל אביב מעניקים למשקיעים הישראלים שירות וליווי מלא לאורך כל הדרך. כמו כן, החברה אחראית בהמשך על איתור השוכרים, טיפול בנכס ,העברת התשלומים למשקיעים ובבוא העת סיוע במכירה. החברה, הינה חברה בורסאית ומדווחת, כך שדוחותיה שקופים לציבור.

בשנים האחרונות הפרויקטים של החברה זכו להצלחה גדולה מאוד בקרב הקהל הישראלי. החברה, זיהתה את מיקומי המפתח הטובים ביותר בעיר ומאות דירות בשכונת Pipera נמכרו לרוכשים ישראלים.

יעניין אתכם

כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה

"כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה": מסלול ההשקעות שמאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *