חג'ג' אירופה מציגים: שלמו 40% בלבד על דירה בבוקרשט, התחילו לקבל את הכנסות השכירות
דף הבית / באנר ראשי / חג'ג' אירופה מציגים: שלמו 40% בלבד על דירה בבוקרשט, התחילו לקבל את הכנסות השכירות ושלמו את היתרה שנה לאחר מסירה

חג'ג' אירופה מציגים: שלמו 40% בלבד על דירה בבוקרשט, התחילו לקבל את הכנסות השכירות ושלמו את היתרה שנה לאחר מסירה

חגג אירופה שכונת פיפרה לייק
חג'ג' אירופה, מחברות הנדל"ן המובילות והיציבות אשר זכתה בשנה החולפת לתואר 'חברת הנדל"ן של השנה ברומניה', הודיעה כי תאפשר למשקיעים ישראלים לשלם כ-40% בלבד ממחיר הדירה במועד הרכישה כאשר הרוכשים יוכלו להשכיר את הנכס ולהתחיל ליהנות משכירות במשך כמעט שנה ורק אז להשלים את יתרת התשלום.

בעוד כ-4 חודשים שכונת H Pipera בבוקרשט תאכלס את הבניינים היוקרתיים ששוכנים על אגם PIPERA בעיר, בסמוך למרכז התעסוקה וההיי טק הגדול ביותר בבוקרשט ומהגדולים באירופה, בו מועסקים כ-200 אלף עובדי הייטק.

בשכונה, קיים מזה מספר שנים ביקוש אדיר בדירות למגורים לצד מחסור בדירות, הן בזכות סטנדרט המגורים היוקרתי באזור ובעיקר בזכות הקרבה למרכז התעסוקה. גורמים בשוק המקומי מעריכים כי בעת אכלוס הפרויקט של חג'ג' אירופה, מחירי הדירות יעלו משמעותית בשכונה וימשיכו את מגמת עליית המחירים ממנה נהנית העיר בשנים האחרונות.

"משבר הקורונה הוכיח לרבים כי השקעה בנדל"ן היא הדרך הבטוחה ביותר לשמור כל כספי החסכונות שלנו לאורך זמן לצד קבלת הכנסה שוטפת משכירות, שאני בטוח שהייתה עוזרת מאוד לרבים מאיתנו בתקופה זו". אומר גורם בחברה. "תהליך הצמיחה ממנה נהנית העיר בשנים האחרונות והמדיניות האחראית אותה נקטה רומניה, הביאו לכך ששוק הנדל"ן לא נפגע לאורך התקופה והעבודות בו המשיכו כסדרן. אנחנו אף האצנו תהליכים, השלמנו את בניית שלושת הבניינים הראשונים, אנחנו בעיצומן של עבודות הגמר ואנו מתקדמים בצעדי ענק לקראת המסירה של הדירות לרוכשים באוקטובר הקרוב".

בעוד שחברות מציעות לאותם המשקיעים לרכוש נכסים שרובם "על הנייר", חג'ג' אירופה מאפשרת להם לרכוש דירה חדשה באזור ביקוש שיא, לקבל אותה תוך כ- 3 חודשים בלבד, להתחיל לקבל הכנסות שכירות ולשלם את 60% הנוספים רק בעוד שנה לאחר קבלת הדירה.

חג'ג' אירופה הינה חברה ציבורית, מהחברות הבודדות בארץ המשמשת הן כיזם והן כמשווקת הבלעדית של הדירות בישראל ללא שום פערי תיווך הקיימים היום בשוק עבור משקיעים רבים המעוניינים לרכוש נדל"ן בחו"ל. החברה, הקימה מערך שלם שמלווה את הישראלים החל משלב החתימה ועד לניהול הנכס, סיוע במציאת שוכרים והעברת התשלומים ונותנת מענה למשקיעים בניהול ההשקעה ממשרדיה שברחוב הארבעה בת"א.

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

סלוניקי - עיר הסטודנטים של יוון

עיר הסטודנטים: כך תרכשו דירה בסלוניקי בה יותר מ-25% מהאוכלוסייה סטודנטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *