להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / worldwide / "תיק השקעות הנדל"ן שלכם": כך תצטרפו למסלול השקעות סולידי עם תשואה גבוהה במיוחד

"תיק השקעות הנדל"ן שלכם": כך תצטרפו למסלול השקעות סולידי עם תשואה גבוהה במיוחד

תיק מניות - חברת RM

יש לכם 200,000 ₪? מסלול חדש של קבוצת הנדל"ן הישראלית R&M זוכה להצלחה אדירה בקרב הישראלים. הקונספט: בעוד שבתי השקעות מציעים תיק השקעות המבוסס על מניות בבורסה, החברה מציעה תיק השקעות המבוסס על נכסים מניבים בתחום הנדל"ן. משקיעי החברה נהנו מתשואות אדירות במהלך השנים האחרונות והחברה מנהלת למעלה מ-120 מיליון דולר עבור לקוחותיה.

רבים מעוניינים להשקיע בנדל"ן מכיוון שמדובר בהשקעה בטוחה אך לרובם אין את ההון הנדרש על מנת לרכוש נכסים. כעת, קבוצת הנדל"ן R&M המלווה מעל 700 משקיעים, מציעה לנהל תיק השקעות המבוסס על נכסי נדל"ן. איך זה עובד?

החברה, שרכשה בשנים האחרונות אלפי נכסים בארץ ובעולם מגייסת ממגוון רחב של משקיעים הון של 200,000 ₪, באמצעותו היא מאתרת נכסים מניבים מתחת למחיר השוק באזורים בהם צפויה עליית מחירים. החברה רוכשת את הנכסים, משפצת ומשביחה אותם. כמו כן היא אחראית על איתור שוכרים רלוונטיים, גביית שכירויות וחלוקתם למשקיעים ולאחר מספר שנים –מוכרת את הנכסים ברווח הון משמעותי.

המשקיעים נהנים מנזילות מלאה המאפשרת להם יציאה מהעסקה וקבלת כספם בכל רגע נתון.

אחד היתרונות הבולטים במסלול הייחודי של חברת R&M הוא שהיא משקיעה מכספה באותם התנאים בדיוק כמו של משקיעיה, ובכך יוצרת זהות אינטרסים המחייב אותה לפעול עבורה בדיוק כמו עבור משקיעיה. יתרה מכך, מתחייבת החברה במתן קדימות בקבלת הרווחים למשקיעים על פניה, משמע , שאינה מושכת רווחים כל עוד המשקיעים לא קיבלו את אחוז התשואה הרשום בהסכם ההשקעה.

משקיעים שמצטרפים למסלול ההשקעה נהנים מהכנסות השכירויות מכלל הנכסים הפזורים ברחבי ארה"ב בהתאם לחלק היחסי של השקעתם עם פיזור השקעה חכם לכספם. כמו כן, המשקיעים נהנים לאחר מספר שנים מ"אקזיט" כאשר הנכסים נמכרים במחירים גבוהים מאשר המחיר אותו רכשו.

יעניין אתכם

הכנסה פסיבית: יש לכם הון עצמי של 295,000 ₪? הכירו את הפרויקט שעשוי להכניס לכם כ-3,000 ש"ח בחודש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *