להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / השקעות / מהפכה בעולם ההשקעות : יזמית הדיור המוגן היוקרתי מאנגליה מתחייבת על 10% תשואה למשך 25 שנים ומתחייבת לרכוש את הנכס מהמשקיעים ב-125% מהסכום הרכישה

מהפכה בעולם ההשקעות : יזמית הדיור המוגן היוקרתי מאנגליה מתחייבת על 10% תשואה למשך 25 שנים ומתחייבת לרכוש את הנכס מהמשקיעים ב-125% מהסכום הרכישה

דיור מוגן באנגליה - גלאון השקעות

יזמית הדיור המוגן היוקרתי הגדולה מאנגליה, הודיעה באמצעות "גלאון השקעות", המשווקת הבלעדית בישראל, כי תספק למספר מוגבל של ישראלים אפשרות לרכוש יחידת דיור ותתחייב על 10% תשואה בשנה (הכנסה של החל מ-30,500 ₪ בשנה)  בהשקעה של החל מ- 65,000 ליש"ט בלבד (כ- 305,000 ₪). כמו כן, החברה מתחייבת למשקיעים כי במידה וירצו למכור את הנכס, היא תרכוש אותו מהם בחזרה, לאחר 5 שנים ואילך, בסכום גבוה יותר מהסכום שבו נרכש הנכס.

זוהי מהפכה אמיתית בעולם ההשקעות: יזמית  הדיור המוגן היוקרתי הגדולה מאנגליה, הודיעה באמצעות נציגתה בישראל, "גלאון השקעות", שתעניק למשקיעים תשואה מובטחת של 10% למשך 25 שנים על השקעתם. סכום ההשקעה המינימלי עומד על 305,000  ₪ בלבד. השקעה זו תבטיח למשקיעים הכנסה חודשית של 30,500 ₪ בשנה למשך 25 שנים. כמו כן, החברה מתחייבת חוזית למשקיעים, לרכוש מהם את הנכס לאחר 5 שנים  ואילך בסכום גבוה יותר מסכום הרכישה, במידה ויהיו מעוניינים למכור את הנכס.

סקטור הדיור המוגן  היוקרתי, נחשב לפופולרי במיוחד באנגליה והתפוסה במתחמי הדיור  של החברה היזמית עומדת על 94%. מדובר בפלח שוק גדול, המורכב מכ- 3.5 מיליון גמלאים  בריטים אמידים, שמרביתם מעוניינים, בהגיעם לגיל 60 (גיל הפרישה באנגליה), לעבור להתגורר במתחמי דיור מוגן יוקרתיים. היצע החדרים בסקטור הנ"ל נמוך משמעותית מהביקושים ולכן מדובר בתחום בעל פוטנציאל כלכלי  ענק. היזמים, מציעים למשקיעים הישראלים לרכוש יחידת דיור הרשומה על שמם בטאבו, במתחמי דיור מוגן יוקרתיים ומפוארים, הממוקמים באזורי הנופש הנחשקים באנגליה.

הדירה תירשם על שם המשקיע בטאבו ושכר הדירה יועבר מדי רבעון  ישירות לחשבון המשקיעים

הנכס נרשם בטאבו על שם הרוכש והחברה היזמית תהיה אחראית על הניהול השוטף והתחזוקה של הנכס. היזמים יהיו אחראים על ניהול הנכס, לכל אורך התקופה, כך שהמשקיעים לא יצטרכו לעשות דבר לאורך השנים. אין התעסקות ישירה עם דיירים, אין טיפול בתקלות ובנזקים, אין חיפוש מתיש אחר שוכר ואין תשלום על מיסים עירוניים. מה שכן יש זה שקט נפשי והכנסה רבעונית  מובטחת, המשקיעים יקבלו את התשואה המובטחת, גם במקרה ולא יהיה דייר ביחידה. אין תלות בשוכר- התשואה מובטחת.

הזדמנות בלתי חוזרת להשקעה עם תשואה גבוהה וללא עיסוק שוטף בנכס

הממשלה האנגלית מעודדת משקיעי חוץ להשקיע בסקטור הדיור המוגן היוקרתי ומעניקה הטבות מיסוי משמעותיות ביותר שמהוות יתרון נוסף למשקיע הישראלי. השקעות  בתחום הדיור המוגן באנגליה הפכו בשנים האחרונות לפופולריות בקרב משקיעים מרחבי העולם , בשל האטרקטיביות של ההצעה  והטבות המס יוצאות הדופן. זוהי  הזדמנות בלתי חוזרת להשקעה עם תשואה גבוהה, לאורך שנים וללא עיסוק שוטף בניהול הנכס.

ליווי שוטף בארץ, לאורך כל תהליך הרכישה ולאחריו  ע"י "גלאון השקעות"

"גלאון השקעות", נציגי החברה היזמית בישראל, מעניקים לרוכשים ייעוץ ראשוני וליווי שוטף לאורך כל תהליך הרכישה, ומעמידים לרשות הרוכשים צוות של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים שזמינים עבורם לכל שאלה, ומסייעים להם בכל ההתנהלות השוטפת מול היזם האנגלי, גם לאחר סיום הרכישה. זוהי תרומה נוספת לשקט הנפשי של הרוכש. יש כתובת בישראל, אדיבה, מקצועית ודוברת עברית שמספקת לו סיוע לאורך כל הדרך.

למידע נוסף:

 

כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

"לשלם מעט על מגורים בשכונה היוקרתית ביותר בחדרה": החלה מכירת הקרקעות בשכונת Betterfly בחדרה.

יעניין אתכם

רן הראל ומתן פרטמן - RM GROUP

כ-850 נכסים בארה"ב בשווי של כ-130 מיליון דולר, לפני גיל 30: קבוצת השקעות הנדל"ן שאתם צריכים להכיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *