יריד הדירות של פלורנטין: יותר מ-1,000 משתתפים צפויים להשתתף בכנס האינטרנטי הגדול
דף הבית / באנר ראשי / יריד הדירות של פלורנטין: יותר מ-1,000 משתתפים צפויים להשתתף בכנס האינטרנטי הגדול ביותר שנערך בישראל

יריד הדירות של פלורנטין: יותר מ-1,000 משתתפים צפויים להשתתף בכנס האינטרנטי הגדול ביותר שנערך בישראל

יריד הדירות של פלורנטין

בתאריך ה-12.01.2021 ייערך "יריד הדירות של פלורנטין" ב-ZOOM: יריד, בו יוצגו הפרויקטים המובילים בשכונה, ותיערך הרצאה של כתב הנדל"ן עופר פטרסבורג על הצמיחה של פלורנטין ועל עליית המחירים המטאורית בשכונה. למעלה מ-1,000 איש צפויים להשתתף בכנס, בו יינתנו בין היתר הטבות בלעדיות על דירות בפרויקטים המובילים בשכונה.

העשור האחרון היה מהסוערים ביותר בענף הנדל"ן – ובו מחירי הנדל"ן בשכונת פלורנטין זינקו ביותר מ-100%, מה שהפך את השכונה באופן רשמי לאחת מהמבוקשות ביותר בתל אביב. השכונה, שנהפכה לפופולרית במיוחד בקרב צעירים, צפויה לעבור תהליך פיתוח בשנים הקרובות במסגרתו ייבנו בתוכה ובסביבתה תחנות רכבת קלה, שדרות ברים ומסעדות חדשניות ובעיקר – פרויקטים מפוארים במיוחד למגורים.

"דירות 4 חדרים בפלורנטין בשנת 2010 עמדו על 1.39 מיליון שקל בלבד. כיום, המחיר הממוצע לדירה זהה בשכונה הוא 3.345 מיליון שקל – זינוק אדיר של 140%", מספר גורם בענף, "וזה עוד לפני תהליך הפיתוח האדיר שצפוי בשכונה. פלורנטין מושכת משפחות צעירות רבות – והביקוש לשכירות בשיאו". 

הרצאה של כתב הנדל"ן עופר פטרסבורג על עתיד שכונת פלורנטין

משבר הקורונה הוביל ישראלים רבים לתהות – האם מחירי הנדל"ן ירדו או יעלו בשנים הקרובות? ביריד הנדל"ן של פלורנטין, תיערך הרצאה של כתב הנדל"ן המוביל עופר פטרסבורג, על המגמות הצפויות בשוק הנדל"ן ועל עתידה של שכונת פלורנטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *