להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / מהרשת / "הפקולטה לעבודה בחו"ל": השירות הישראלי דרכו כדאי לכם לעבור לפני שאתם טסים לעבוד במכירות ברחבי העולם

"הפקולטה לעבודה בחו"ל": השירות הישראלי דרכו כדאי לכם לעבור לפני שאתם טסים לעבוד במכירות ברחבי העולם

לעבוד בחול - Exclusive Jobs

שירות ישראלי חדש של חברת Exclusive Jobs יספק לישראלים ייעוץ מקצועי, הכשרה ואישורי עבודה למגוון יעדים ברחבי העולם. בין המדינות: ארה"ב, קנדה, אנגליה, אוסטרליה, דרום אפריקה, גרמניה וסינגפור.

חושבים לנסוע לעבוד בעגלות או מכירות ברחבי העולם? שירות חדש של חברת Exclusive Jobs יעניק לכם ייעוץ, הכשרה מקצועית למגויסים ואישורי עבודה בדרך המהירה ביותר. השירות, יינתן לישראלים באמצעות צוות גיוס בעל 10 שנות ניסיון ומטרתו לסייע לישראלים המעוניינים לעבוד בחו"ל להיקלט בצורה הטובה ביותר ולהפיק עבורם את אישורי העבודה הנדרשים.

ישראלים שעובדים בעגלות יכולים להגיע למשכורות של עשרות אלפי שקלים מדי חודש

"הרבה ישראלים אחרי צבא, סטודנטים ואפילו אנשים שמחפשים דרך לייצר חיסכון באמצעות עבודה של מספר חודשים בחו"ל מגיעים אלינו. אנשים שנמצאים מתאימים עשויים להרוויח עשרות אלפי שקלים בחודש. אנחנו כנים עם הישראלים שמגיעים ואומרים להם האם הם מתאימים לסוגי המשרות או לא כדי לא לבזבז להם את הזמן ולמנוע אכזבה מראש". מספר גורם בחברה. הישראלים שעובדים בחו"ל יכולים גם לקחת את הכסף ישירות מהארץ (הם או הקרובים שלהם) בשביל לחסוך עלויות על העברת הכספים.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

השקעות

קבוצת בולטהאופ וקפיטל פלטיניום משווקות פרויקט בוטיק יוקרתי חדש ביפו – אזור מבוקש ומשגשג, עם תחזית לעליית ערך של עשרות אחוזים בשנים הקרובות. המחיר לדירה בפרויקט מתחיל ב-2,800,000 שקלים בלבד לדירת 3 חדרים, ובזמן שהמחירים רק ממשיכים לדהור כלפי מעלה בתל-אביב והמרכז, האפשרות לחיות את החלום היפואי מעולם לא נראתה קרובה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *