"מהפכה בשוק המשרדים": כך נמכרים המשרדים היוקרתיים ביותר בראשון לציון
דף הבית / השקעות / "מהפכה בשוק המשרדים": כך נמכרים המשרדים היוקרתיים ביותר בראשון לציון לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד

"מהפכה בשוק המשרדים": כך נמכרים המשרדים היוקרתיים ביותר בראשון לציון לבעלי הון עצמי של 250,000 ₪ בלבד

הלחי 2 ראשון לציון
פרויקט היוקרה Enjoy Work הממוקם בלב שדרת העסקים של ראשון לציון יפתח את שעריו לשוכרים כבר בחודש הבא. הפרויקט המציע מעטפת קירות זכוכית, חנויות, נוף פתוח לים ולעיר ושפע חנייה מציע יציע מס' מוגבל של משרדים החל מ-250,000 ₪ בלבד. בחודשים האחרונים דווח על עשרות מותגים שהתעניינו בהשכרת שטחים במתחם היוקרתי והמרכזי שהציב סטנדרט חדש של בנייה בעיר.

ברחוב לח"י המרכזי שנחשב לשדרת העסקים והמסחר של ראשון לציון וממוקם בקו ראשון למתחם ה-1000 וה-CITY העתידי של ראשון, מסתיימת הבנייה של המתחם היוקרתי Enjoy Work, מתחם שצפוי לאכלס את החברות המובילות בישראל ומציע שילוב של עסקים ופנאי.

המתחם, מציע לשוכרים ליהנות מנוף נצחי הצופה לחופי הים והעיר ומרחק הליכה מתחנות הרכבת הקלה העתידיות ותחנת הרכבת משה דיין. בשנים הקרובות, שתאוכלס ה-CITY העתידי של ראשון יתווספו עשרות אלפי משפחות חדשות באזור, מה שצפוי לעלות את מחירי הנדל"ן המסחרי באזור.

בניין היוקרה צפוי להיות האייקון של מרכז העסקים של ראשון לציון ונבנה בסטנדרט "תל אביבי". הביקוש הגדול מצד מותגים גדולים לשכירות, עשוי להבטיח למשקיעים הכנסות החל מהיום הראשון. בניגוד ליתר הפרויקטים, יזמי הפרויקט מתחילים את המכירה רק כעת כאשר הבניין בנוי והשוכרים יוכלו להיכנס כבר בזמן הקרוב.

משרדים בפרויקט היוקרה יימכרו לבעלי הון עצמי החל מ-250,000 ₪ בלבד ובשונה מיתר הפרויקטים באזור, משקיעים יקבלו מפתח למשרד בעת החתימה ויוכלו ליהנות מהכנסות השכירות החל מהיום הראשון.

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

יש בבעלותכם דירה בישראל?

יש לכם דירה להשקעה בארץ? כך תוכלו לקבל ממנה הכנסה גבוהה יותר באמצעות המרת ההשקעה בארה"ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *