דף הבית / באנר ראשי / חברת בריטניה ישראל הודיעה: "נציע למספר מצומצם של רוכשים לרכוש בחצי מחיר את המשרד השני"

חברת בריטניה ישראל הודיעה: "נציע למספר מצומצם של רוכשים לרכוש בחצי מחיר את המשרד השני"

פרויקט הורוביץ של בריטניה ישראל

למרות הכתבות הרבות שהתפרסמו כי מחירי הנדל"ן בפארק הורוביץ צפויים לגדול בכ-20% בשנים הקרובות, הודיעה חברת בריטניה ישראל כי במגדל המפואר בן ה-17 קומות שהיא מקימה, יתאפשר למספר מצומצם של משקיעים לרכוש בחצי מחיר את המשרד השני. המבצע הופך את רווח המשקיעים למיידי ומייצר למשקיע מחיר נמוך בכ-30% ממחיר השוק. ההון העצמי הנדרש: 135,000 ₪ בלבד.

פארק הורוביץ צפוי להפוך בשנים הקרובות לאחד ממרכזי התעסוקה המבוקשים ביותר בישראל, זה שיחליף את פארק המדע המיושן. הפארק, שנמצא בקרבת הכבישים 6,4,431 ובסמוך אליו  תיבנה תחנת רכבת חדשה , יהווה מוקד משיכה לעשרות עסקים קטנים שישמחו לעבור ממשרדים מיושנים ברחבי העיר, למשרדים בסטנדרטים גבוהים בפארק עסקים חדש, מפואר  ומתקדם .

חברת בריטניה ישראל, אשר  משווקת משרדים בגודל 45 מ"ר,  במגדל בריטניה ישראל בפארק, בהון עצמי התחלתי של 135,000 ₪ בלבד, הודיעה בימים האחרונים, על כוונתה להציע , למס' מצומצם של משקיעים, הנחה של 50% ברכישת המשרד השני, ככל שיחולו זכויות נוספות על המגרש שהחברה מקדמת (בכפוף לתקנון).  כל יחידת משרדים של כ-45 מ"ר תאפשר למשקיעים ליהנות מרווח של למעלה מ-3,000 ₪ מהכנסות שכירות.

ההון העצמי הנמוך, בשילוב של הצעה יוצאת דופן בנוף ההשקעות בישראל כיום, הופכים את ההשקעה  לאטרקטיבית  במיוחד ומהווים את  אחת הסיבות  לביקושים  גדולים  במיוחד לעסקה זו.

פוטנציאל הרווח האדיר שחוזים בשוק הנדל"ן בפארק הורוביץ: עלייה של 20% בשנה במהלך השנים הקרובות

משקיעים מנוסים זיהו , בשנים האחרונות, את היתרונות הגלומים בהשקעה ברכישת משרד  באזור ביקוש אטרקטיבי. בעוד בהשקעה בנדל"ן למגורים התשואות המתקבלות נמוכות (כ- 3%-4% בממוצע), הרי שהתשואות הפוטנציאליות בהשקעות במשרדים עשויות להסתכם ב- 8% ומעלה. התשואה על ההון העצמי בעסקה זו עשויה אף להגיע לכ- 30%.  ולכן, הביקוש להשקעות אלו הולך וגדל גם בקרב משקיעים מנוסים פחות.

על פי הערכות בשוק הנדל"ן המקומי, פארק הורוביץ נחשב לאחד מהמקומות האטרקטיביים ביותר להשקעה והאזור בו מחירי הנדל"ן צפויים לנסוק בשנים הקרובות. "הרכבת הקלה והפתיחה של המתחם צפויות לייצר רווח אדיר למשקיעים. "לאחרונה מגוון בתי השקעות הביעו  התעניינות ברכישת שטחים במתחם",  לדברי  אחד ממומחי הנדל"ן בישראל.

המבצע של חברת בריטניה ישראל צפוי להסתיים בשבועות הקרובים.

למידע נוסף:

יעניין אתכם

פארק העסקים החדש בצריפין

פנינת הנדל"ן של העשור: כך עתיד להפוך פארק העסקים החדש בצריפין למקום בו יבקרו למעלה מ-100,000 אנשים ביום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *