קבוצת בראשית מציגה: כך תשקיעו 97,950 ₪ בדירה בטאבו על חוף הים במיאמי
דף הבית / באנר ראשי / קבוצת בראשית מציגה: כך תשקיעו 97,950 ₪ בדירה בטאבו על חוף הים במיאמי עם התחייבות להכנסה קבועה המגובה בפוליסת ביטוח

קבוצת בראשית מציגה: כך תשקיעו 97,950 ₪ בדירה בטאבו על חוף הים במיאמי עם התחייבות להכנסה קבועה המגובה בפוליסת ביטוח

פרויקט דירות במיאמי קבוצת בראשית

קבוצת בראשית, מקבוצות הנדל"ן הגדולות בישראל הודיעה במסיבת עיתונאים הערב שתציע למספר מוגבל של משקיעים דירות פאר על חוף הים במיאמי בפחות מ-100,000 ₪. המשקיעים יקבלו הבטחה להכנסה גבוהה פי כמה מהממוצע בשוק הנדל"ן הישראלי וההשקעה תהיה מגובה בבטוחות עם פוליסת ביטוח שתבטח להם את ההכנסה משכירות למשך 10 שנים. כמו כן, הקבוצה תתחייב למשקיעים לקנות מהם את הנכס בתום התקופה במחיר גבוה מהמחיר שרכשו אותו.

סערה בשוק הנדל"ן בחו"ל: אחת מקבוצות הנדל"ן הגדולות בישראל, קבוצת בראשית, שבבעלותו של איש העסקים דוד כץ הודיעה על עסקת הענק של החברה במיאמי במסגרתה תאפשר למשקיעים ישראלים לקנות דירת פאר על חוף הים במיאמי בפחות מ-100,000 ₪.

המשקיעים בעסקה, יוכלו לבחור האם להשקיע לתקופה של שנתיים או 10 שנים והחברה תתחייב על הכנסה גבוהה פי כמה מההכנסה הממוצעת בשוק הנדל"ן הישראלי. ההשקעה, תהיה מגובה בבטוחות כגון פוליסת ביטוח מחברת ביטוח המוכרת ע"י משרד האוצר שתבטח את השכירות עבור המשקיעים. ההשקעה תתבצע בהתאם להוראות והתקנים של הרשות לניירות ערך ו-SEC בארה"ב.

תוך שעתיים ממועד הפרסום נוצרה רשימת המתנה של משקיעים

עסקת הענק של הקבוצה עלתה לכותרות והסעירה את השוק המקומי, לראשונה, חברת ענק מאפשרת לקנות דירה על חוף הים במיאמי במחיר נמוך מ-100,000 ₪. יתרה מכך, הקבוצה מתחייבת על הכנסה גבוהה המגובה בבטוחות שיבטיחו את השקעתם של המשקיעים.

הקבוצה הודיעה כי בעלי עבר פלילי ופושטי רגל לשעבר לא יוכלו להצטרף להשקעה וכי מספר המקומות מוגבל בכפוף להוראות ותקנים של הרשות לניירות ערך וה-SEC בארה"ב. כמו כן, הפוליסה שתשמש כבטוחה ניתנת מחברת ביטוח המוכרת ע"י משרד האוצר.

יעניין אתכם

בקוריאני - פרויקט היוקרה לאולימפיאדה

פרויקט היוקרה של אולימפיאדת הסקי: ענקית הנדל"ן האירופאית מתחייבת על 8% בשנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *