להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / באנר ראשי / חברת ההשקעות "עופר גרופ" כובשת את השוק הישראלי: תשואה מובטחת ל-3 שנים וצ'קים מראש בתחילת כל שנה. לראשונה: התחייבות למכור עבורכם את הנכס במחיר שרכשתם בכל רגע נתון

חברת ההשקעות "עופר גרופ" כובשת את השוק הישראלי: תשואה מובטחת ל-3 שנים וצ'קים מראש בתחילת כל שנה. לראשונה: התחייבות למכור עבורכם את הנכס במחיר שרכשתם בכל רגע נתון

בנקו קפיטל ישראל - נכסים באינדיאנה

"עופר גרופ" כובשת את השוק הישראלי ומציעה לישראלים לרכוש וילות באינדיאנה ולקבל תשואה מובטחת למשך 3 שנים: המשקיעים יקבלו כ-10% תשואה במהלך שלושת השנים הראשונות. החברה מתחייבת בחוזה עם המשקיעים למכור עבורם את הנכס בכל רגע נתון.

חברת ההשקעות "עופר גרופ" הפועלת בישראל מזה כ-12 שנה מציעה עסקה סולידית ובטוחה למשקיעים: החברה תמכור ווילות באחד מהאזורים המבוקשים ביותר בארה"ב, סאות' בנד אינדיאנה ותתחייב למשקיעים לתשואה למשך 3 שנים.

במסגרת העסקה, מדי תחילת שנה יקבלו המשקיעים צ'קים עם התשואה. כמו כן, החברה מתחייבת מול המשקיעים בחוזה למכור עבורם את בכל רגע נתון במחיר אותו רכשו בניכוי כספי השכירות שקיבלו (כספי התשואה שקיבלו) במידה ויהיו מעוניינים למכור ולהרוויח מעליית ערך הנכס.

ערבות בנקאית ו-100% בטחונות

"ייצרנו מסלול סולידי עבור המשקיע הישראלי עם 100% בטחונות שמאפשר להם לרכוש נכסים ללא פערי תיווך. בשכונות בהן נמכרות הווילות יש תפוסת שכירות מהגבוהות ביותר בארה"ב וביקוש אדיר בקרב שוכרים. כל הווילות הנמכרות מושכרות לדיירים עם חוזה לטווח הארוך. נציגינו הישראלים בחברת הניהול Empire, אשר נחשבת לאחת מחברות הניהול הגדולות בארה"ב, יטפלו עבורם בנכס ויעבירו את התשלומים למשקיעים". מספר גורם בחברה.

עפ"י ההערכות, החברה תציע את העסקה הנוכחית לעשרות משקיעים בלבד, כחלק ממסע שיווקי בארץ. לראשונה בישראל חברה מתחייבת למשקיעים למכור עבורם את הנכס בכל רגע נתון עם ערבות בנקאית. הנכסים יימכרו החל מ-250,000 ₪ בלבד כאשר ניתנת אפשרות מימון מאחד מהבנקים הגדולים בישראל של 50% מהעסקה.

לתיאום פגישה:

יעניין אתכם

מעלה הצופים רמת גן

כל דירה פנטהאוז – הכירו את פרויקט היוקרה מעלה הצופים בר"ג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *