פרויקט היוקרה של אולימפיאדת הסקי: ענקית הנדל"ן האירופאית מתחייבת על 8% בשנה
דף הבית / באנר ראשי / פרויקט היוקרה של אולימפיאדת הסקי: ענקית הנדל"ן האירופאית מתחייבת על 8% בשנה

פרויקט היוקרה של אולימפיאדת הסקי: ענקית הנדל"ן האירופאית מתחייבת על 8% בשנה

בקוריאני - פרויקט היוקרה לאולימפיאדה

בעוד כ-3 שנים תיערך אולימפיאדת הסקי באתר הנופש המבוקש בגיאורגיה, אירוע שעל פי גורמים בשוק צפוי לעלות את מחירי הנדל"ן בכ-20-25% באזור. בימים אלו נבנה פרויקט היוקרה של אתר הסקי בקוריאני שיכלול בריכת שחיה, ספא, חדר כושר, מסעדות ופארקים וצפוי להיות פרויקט היוקרה של האולימפיאדה. ענקית הנדל"ן האירופאית תמכור דירות יוקרה מרוהטות ומאובזרות במוצרי חשמל החל מ-130,000 ₪ בלבד ותתחייב בחוזה עם בטוחות על 8% מינימום בשנה הכנסות שכר דירה

אירועים אולימפיים הובילו לאורך השנים לזינוק במחירי הנדל"ן במקומות בהם התרחשו האירועים, כך למשל, בשנת 2014 כאשר אולימפיאדת הסקי נערכה בסוצ'י שברוסיה, מחירי הנדל"ן זינקו בכ-40%. "אותם אירועים מובילים מיליוני מבקרים וחושפים את האזור, כך שנהיה מבוקש למשך שנים לאחר מכן". מספר גורם בענף. "התפוסה במקומות המרכזיים בהם נערכים האירועים מגיעה לעתים ל-100% למשך שנים קדימה". מוסיף.

לאחרונה החלה ענקית הנדל"ן האירופאית Terrassa Group לבנות את פרויקט היוקרה של אולימפיאדת הסקי, פרויקט הכולל בריכת שחיה, ספא, חדר כושר ומסעדות וצפוי להיות האייקון של האולימפיאדה. לאור הביקוש הרב, מספר מצומצם של דירות הוקצו לקהל הישראלי ויימכרו החל מ-130,000 ₪ בלבד כאשר החברה האירופאית תתחייב על כ-8% בשנה בחוזה המעוגן בבטוחות. הלקוחות ייהנו מההכנסות החל מהיום הראשון.

אם מסתכלים על ההיסטוריה, האולימפיאדה צפויה להוביל לזינוק של 25% במחירי הנדל"ן ובמיוחד בפרויקט המרכזי

פרויקט היוקרה בבקוריאני תפס את תשומת ליבם של אתרי התקשורת לאור אולימפיאדת הסקי המפוארת שתיערך בשנת 2023. באירופה, מעריכים כי מחירי הנדל"ן באזור יזנקו, ובמיוחד, מחירי הנדל"ן בפרויקט היוקרתי ביותר באזור שצפוי להיות בתפוסה מלאה למשך שנים לאחר מכן.

"תפוסה מלאה של פרויקט היוקרה תוביל את המשקיעים להכנסות שכירות של כ-15% בשנה. זאת מלבד לעליית הערך של הדירות בפרויקט שצפויות לזנק ב-25% לפחות, כפי שקרה בסוצ'י כאשר המחירים זינקו בכ-40%".

עסקת הנדל"ן תלווה ע"י משרד עורכי דין ישראלי ועל ידי קבוצת IMAX, המשווקת הבלעדית של ענקית הנדל"ן Terrassa Group בישראל. על פי ההערכות, רק כ-20 דירות יימכרו לקהל הישראלי.

יעניין אתכם

כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה

"כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה": מסלול ההשקעות שמאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *