מלון היוקרה של אולימפיאדת הסקי: כך תרכשו דירת יוקרה החל מ-130,000 ₪ בלבד
דף הבית / באנר ראשי / מלון היוקרה של אולימפיאדת הסקי: כך תרכשו דירת יוקרה החל מ-180,000 ₪ בלבד במקום בו המחירים צפויים לזנק בכ-25%

מלון היוקרה של אולימפיאדת הסקי: כך תרכשו דירת יוקרה החל מ-180,000 ₪ בלבד במקום בו המחירים צפויים לזנק בכ-25%

בקוריאני - המלון של אולימפיאדת הסקי
לפני מספר שנים אירחה העיר סוצ'י את המשחקים האולימפיים ומחירי הנדל"ן בה זינקו מיד לאחר מכן בכ-40% מה שהוביל משקיעים רבים להרוויח בענק. בימים אלו נבנה המלון המרכזי והיוקרתי של אולימפיאדת הסקי באתר הנופש המבוקש בקוריאני שבגיאורגיה. הפרויקט שמשווק ע"י ענקית הנדל"ן Terrassa Group, זוכה לביקוש אדיר בקרב משקיעים ברחבי העולם ורק כ-20 דירות בלבד יוקצו לקהל הישראלי. החברה תתחייב למשקיעים על הכנסות שכירות של 8% בשנה ללא הגבלת זמן. המחירים: החל מ-180,000 ₪ בלבד

לאורך ההיסטוריה ניתן לראות כי מחירי הנדל"ן בערים המרכזיות שאירחו את המשחקים האולימפיים זינקו והיקף התיירות בהם הוכפל גם שנים לאחר מכן. לאחרונה, הודיעה ענקית הנדל"ן Terrassa Group על תחילת שיווק דירות היוקרה במלון הפאר המרכזי של אולימפיאדת הסקי, מלון שיציע בריכת שחיה, ספא, חדר כושר, מסעדות ופארקים ודירות מרוהטות ומאובזרות באביזרי חשמל יימכרו החל מ-180,000 ₪ בלבד.

ענקית הנדל"ן Terrassa Group מכרה בשנה החולפת אלפי דירות, מהם, מאות דירות לקהל הישראלי: החברה, מתחייבת בחוזה על הכנסות שכירות שנתיות של 8% ללא הגבלת זמן, מה שמעניק למשקיעים ביטחון רב. בשוק מעריכים כי לאור הביקוש והמיקום המרכזי של פרויקט היוקרה, מחירי הדירות יזנקו בכ-25% ככל שתתקרב אולימפיאדת הסקי.

עסקאות הנדל"ן של החברה משווקות ע"י החברה הישראלית IMAX שמעניקה למשקיעים עורך דין שמלווה אותם ואחראי על כספי הנאמנות והעברת התשלומים לחברה הבינלאומית.

בקוריאני - אתר הנופש של אולימפיאדת הסקי

יעניין אתכם

כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה

"כמו לקבל ריבית קבועה על ההשקעה": מסלול ההשקעות שמאפשר לכם לקבל הכנסה שוטפת ובטוחה לתקופה של שנים קדימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *