תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל: חברת אילה אגם - אילה טאוורס
דף הבית / באנר ראשי / תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל: חברת אילה אגם הודיעה על מכירתם של כ-70% מהמשרדים במגדלי Ayala Towers

תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל: חברת אילה אגם הודיעה על מכירתם של כ-70% מהמשרדים במגדלי Ayala Towers

תשואות שעשויות להגיע גם לכ8%-10% בשנה בישראל
פארק העסקים החדש בגוש דן שנבנה על שטח בסיס צריפין, הפך לפנינת הנדל"ן של אזור המרכז והצפי הוא שמחירי הנכסים באזור יזנקו בעת פתיחתו. חברות הייטק גדולות ותאגידים כבר הודיעו שברצונם לעבור למגדלים המרכזיים בפארק, מגדלי Ayala Towers ולאחרונה הודיעה החברה על פתיחתן לשיווק של קומות הפרימיום לאחר שכ-70% משטחי המשרדים כבר נמכרו.

מיקומו האטרקטיבי של הפרויקט, הקרבה לערי גוש דן ונתיבי התחבורה המרכזיים, נוסף לתוכניות הבנייה שיכללו שכונה חדשה עם עשרות אלפי יחידות דיור, הובילו לכך ש-70% משטחי המשרדים במגדלים המרכזיים בפארק נמכרו. עפ"י ההערכות, שטחי הנדל"ן באזור צפויים לזנק והמשקיעים צפויים ליהנות מרווח אדיר בעת פתיחת המרכז.

לאחר שהוכתר ב-The Marker "כמתחם הצפוי להיות מהמבוקשים ביותר בישראל", המשרדים במגדלי Ayala Towers צפויים לייצר למשקיעים תשואות שנעות בין 8%-10% בשנה כתוצאה מהכנסות השכירות, והרווח הגדול שצופים בשוק יבוא לידי ביטוי בעליית שווי מחירי הנדל"ן באזור בעת פתיחת המתחם.

את הפרויקט ילווה אחד מהבנקים הגדולים בישראל והיחידות הנמכרות גדולות מאשר בת"א. כיום, משקיעים יכולים לרכוש יחידות של 90 מ"ר עם הון עצמי של 290,000 ₪ בלבד.

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

": חברת השקעות ישראלית רוכשת בניין מגורים בארה"ב בהנחה משמעותית

"בזכות המשבר": חברת השקעות ישראלית רוכשת בניין מגורים בארה"ב בהנחה משמעותית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *