להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
חדשות
דף הבית / מהרשת / תוכנית הענק שעיריית רעננה יוזמת ומתכננת: קרקעות במערב רעננה שייבנו עליהן אלפי מ"ר של משרדים יימכרו לבעלי הון עצמי של 329,000 ₪.

תוכנית הענק שעיריית רעננה יוזמת ומתכננת: קרקעות במערב רעננה שייבנו עליהן אלפי מ"ר של משרדים יימכרו לבעלי הון עצמי של 329,000 ₪.

לאחר שאושרה תכנית המתאר ברעננה אשר תוסיף לעיר בעתיד כ-20 אלף יחידות דיור, שטחי מסחר ותעסוקה ומתחם משרדים יוקרתי לצד שכונת מגורי היוקרה, נוצר ביקוש אדיר לקרקעות במתחם המערבי שעפ"י המומחים צפויות לייצר תשואה של כ-10-12% בשנה ועליית ערך של כמעט 100% בתחילת העבודות. הקרקע עדיין אינה זמינה לבנייה מיידית, ולכן זה הרגע המושלם לרכוש יחידות הקרקע עם הון עצמי של כ-329,000 ₪ בלבד לפני קפיצת המחירים.

מתחם משרדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, פיתוח סביבתי ותחבורתי חכם לצד מסעדות, בתי קפה ושכונת יוקרה: אישור תכנית המתאר ברעננה ע"י העירייה יצר ביקוש אדיר לקרקעות במתחם, בו צפוי להיבנות פארק העסקים החדש והיוקרתי. מתחם העסקים, יענה על הצורך האדיר ביחידות משרדים לבעלי העסקים הקטנים, בשל המחסור שנוצר ממעבר חברות ההייטק הגדולות לרעננה.

התוכנית לאזור התעסוקה החדש זוכה לתמיכה ועידוד מצד העיריה שאישרה אותה תוך תקופה קצרה במיוחד. בשנים האחרונות חברות ההייטק הגדולות תפסו שטחי מסחר ענקיים ברעננה, מה שייצר מחסור אדיר במשרדים בעיר ומי שנפגעו מכך היו בעיקר בעלי המקצועות החופשיים ובעלי העסקים הקטנים.

ערכן של הקרקעות צפוי לעלות בעשרות אחוזים בתחילת הבנייה, מה שיוצר ביקוש אדיר בקרב משקיעים. נכון להיום הקרקעות עדיין נמכרות במחיר של 329,000 ₪ בלבד.

למידע נוסף וקבלת פרטים מנציג >>

יעניין אתכם

השקעות

קבוצת בולטהאופ וקפיטל פלטיניום משווקות פרויקט בוטיק יוקרתי חדש ביפו – אזור מבוקש ומשגשג, עם תחזית לעליית ערך של עשרות אחוזים בשנים הקרובות. המחיר לדירה בפרויקט מתחיל ב-2,800,000 שקלים בלבד לדירת 3 חדרים, ובזמן שהמחירים רק ממשיכים לדהור כלפי מעלה בתל-אביב והמרכז, האפשרות לחיות את החלום היפואי מעולם לא נראתה קרובה יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *