"המחיר למשתכן המסחרי": הפרויקט שמאפשר לכם לרכוש משרד מפואר עם הון עצמי נמוך
דף הבית / השקעות / "המחיר למשתכן המסחרי": הפרויקט שמאפשר לכם לרכוש משרד מפואר עם הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד

"המחיר למשתכן המסחרי": הפרויקט שמאפשר לכם לרכוש משרד מפואר עם הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד

המחיר למשתכן של המשרדים

עליית ערך של מחיר הנכס מדי שנה, תשואה של כ-10% בשנה וקבלת מפתח תוך מס' חודשים בלבד: פרויקט My Office באשדוד נחשב כיום לפרויקט החם ביותר בשוק הנדל"ן, כאשר רק בחודש האחרון למעלה מ-5,000 ישראלים חיפשו את שם המותג ב-Google. הפרויקט מציע יחידת משרדים הכוללת ספא, חדר כושר, קפיטריות ואבזור ברמה הגבוהה ביותר לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד.

יש לכם 99,000 ₪? מסתבר שאתם יכולים לרכוש משרד יוקרתי בפרויקט יוקרה. פרויקט My Office באשדוד שנמצא במיקום מרכזי במרכז העסקים החדש של אשדוד מציע יחידות משרדים במתחם העסקים החדש לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד.

"הביקוש בקרב חברות החל כאשר כבר היום במתחם יושבות החברות הגדולות ביותר, ביניהן, בנק הפועלים, מזרחי טפחות, מאזדה, מנו ספנות והאוניברסיטה הפתוחה באשדוד." מספר גורם בפרויקט. "משקיעים יוכלו להתחיל לקבל הכנסות שכירות כבר בעוד מס' חודשים, הכנסות שייצרו להם כ-10% תשואה בשנה".

"בעשירית ממחיר דירה בישראל ניתן לייצר את אותן הכנסות השכירות"

את העסקה של קבוצת פסגות נדל"ן באשדוד מלווים פירמות עורכי הדין ורואי החשבון המובילות בישראל. כמו כן, העסקה מלווה ע"י בנק ישראלי מוביל שמאפשר מימון לבעלי הון עצמי של 99,000 ₪ בלבד. "צעירים כיום אינם מעוניינים לקחת משכנתא ולהשתעבד אליה לתקופה של 20 שנה. זו הדרך כיום להתקדם לדירה עם הון עצמי נמוך". מספר גורם בענף.

מאת: כתב המערכת | Channel22

כתב המערכת | Channel22

יעניין אתכם

מסלול ההשקעה שיאפשר לכם לקבל ריבית קבועה עם בטחונות

במיוחד בתקופה כזו: הכירו את מסלול ההשקעה שיאפשר לכם לקבל ריבית קבועה עם בטחונות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *