המבצע החדש בקידום של עיריית רחובות בפארק העסקים החדש הורוביץ: קבלת 2 מ"ר במחיר 1
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / עיריית רחובות מקדמת תכנית להגדלת זכויות והמשקיעים מרוויחים: על כל מ"ר אחד מקבלים מ"ר נוסף

עיריית רחובות מקדמת תכנית להגדלת זכויות והמשקיעים מרוויחים: על כל מ"ר אחד מקבלים מ"ר נוסף

AGERTUN - בניין המשרדים בפארק הורוביץ
 הודות לכך שעיריית רחובות מקדמת את פארק העסקים הורוביץ, מקבלים היזמים במסגרת התכנית מ"ר נוסף כהגדלת זכויות בניה ללא תשלום על הקרקע. חברת הנדל"ן AGERATUN, מעניקה בשם היזם את ההטבה חסרת התקדים לרוכשים- על כל מ"ר   שהרוכשים יקנו במגדל היוקרתי ביותר בפארק העסקים, הם יקבלו מ"ר נוסף. גורמים בשוק: "מדובר על צפי לאקזיט של 40% בעת האכלוס וממוצע של 11% תשואה משכירות". ההון העצמי הנדרש בעסקה: 230,000 ₪ בלבד.

האם זוהי עסקת הנדל"ן שתאפשר למשקיעים ליהנות מעליית ערך כפי שנהנו משקיעי הנדל"ן בעשור הקודם? מתחם הורוביץ, פארק ההיי-טק והמסחר על שם הורוביץ, מתפרס על שטח של כ-573 דונם וכבר היום מאכלס חברות היי-טק שבחרו בו על פני פארק המדע הסמוך. הפארק נמצא בתהליך מואץ של גידול שימשך גם בשנים הקרובות ובין השאר מתוכננות להיבנות בו תחנת רכבת, קאנטרי קלאב, מרכז ספורט עירוני, מרכז מסחרי גדול שיכלול סופרמרקטים, בתי קפה ושירותים נוספים לרווחת המבקרים. הפארק צפוי להיות אחד ממרכזי העסקים המבוקשים ביותר במדינה וצפויים לבקר בו מאות אלפי ישראלים מדי יום. חברות ענק כבר הודיעו על המעבר שלהן אליו ובמתחם צפוי להיפתח מתחם סטארט-אפים גדול.  

בעקבות תנופת בנייה אדירה שחווה העיר רחובות בשנים האחרונות, בין היתר בזכות הגירה חיובית וגידול משמעותי בכמות התושבים, מקדמת העירייה את הפרויקט ומעניקה ליזמים מ"ר רבועים נוספים על מנת לעודד אותם לפתח את השטח ולהשלים את בנייתו את הפארק בהקדם. חברת הנדל"ן AGERATUN, המשווקת בהצלחה את יחידות המשרדים בפרויקט, הודיעה שעקב רצון החברה היזמית ליהנות עם כלל שותפיה ברווחים שלא נראים כבר בימינו בישראל, היא תעניק במהלך החודש הקרוב מ"ר על כל מ"ר שהרוכשים יקנו, הטבה המוגבלת למספר מצומצם של מ"ר וצפויה להסתיים כאמור בסוף החודש הקרוב.

"לקנות שטח מסחרי מהמבוקשים בישראל בחצי מחיר"

גורמים בשוק: "מדובר על צפי אקזיט של כ-40% בעת האכלוס וממוצע של כ11% תשואה בשנה". עלויות הבניה יקבלו ליווי בנקאי מלא בתנאים אטרקטיביים לכלל השותפים והרוכשים בפרוייקט, שהיתר הבניה שלו צפוי להינתן תוך כ- 6 חודשים בלבד. מהחברה נמסר כי נותרו 5 משרדים ו-3 חנויות בלבד,  אשר צפויים כולם להימכר בחודש הקרוב למספר מצומצם של משקיעים, אשר ירצו לרכוש נכס מניב בטאבו מתחת למחירי השוק עם הון עצמי של החל מ230,000 ₪ בלבד.

מאת: כתב המערכת | Channel 22

כתב המערכת | Channel 22
תוכן מערכת

יעניין אתכם

סביוני גבעת שמואל

סביוני גבעת שמואל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *