פלורנטין סקוור – הפרויקט המיוחד שסוחף את תל אביב - הכל אודות הפרויקט שכובש את פלורנטין
דף הבית / השקעות / השקעות בישראל / פלורנטין סקוור – תל אביב

פלורנטין סקוור – תל אביב

פרויקט אבני חן - חריש

פלורנטין סקוור – הפרויקט המיוחד שסוחף את תל אביב

אם כבר החלטתם להשקיע ברכישת דירה בתל אביב חשוב לוודא שאתם רוכשים דירה במקום הנכון, במחיר הנכון ושיש אבא ואימא לפרויקט. אחד הפרויקטים למגורים הכי מסוקרים בתל אביב בשנה האחרונה הוא הפלורנטין סקוור. מדובר בפרויקט מגורים חדשני ומרהיב שייבנה בשכונת פלורנטין בתל אביב. המתחם יכלול כמאתיים דירות ועוד אלפי מטרים רבועים של שטחי מסחר ותעסוקה. מלבד העובדה שמדובר במתחמי תעסוקה קרובים לבית עבור הדיירים, הרי שיהיו גם בתי עסק רבים ממש במתחם, כך שהם לא יצטרכו לחפש אנשי מקצוע בתחומים השונים. כמו כן במרכז הפרויקט תהיינה פיאצה ציבורית בה יוכלו ליהנות הדיירים.

אבא ואימא מאחורי הפרויקט:

כאשר רוכשים דירה בפרויקט למגורים חשוב לוודא שיש אבא ואימא לפרויקט ולא רק גוף שמנסה למכור לך בית ושם נגמרת היחסים בין הצדדים. הפרויקט נבנה עם מרכז מסחרי ושטחי תעסוקה שונים, זאת לא רק על מנת להעניק את הטוב ביותר עבור הדיירים ולדחוף מקומות תעסוקה חדשים לרווחת הדיירים אלא על מנת לנהל פרויקט לטווח ארוך שבה החברה היזמית תהיה מעורבת בכל אספקט בפעילות המקום. קבוצת טריגו נדל"ן וחברת סיטיאל השקעות הן אלה היוזמות את הפרויקט המשותף והנהדר הזה. סיטיאל השקעות הייתה בעלת שטח סמוך כאשר חברת טריגו נדל"ן רכשה בשנת 2016 חלק מהקרקע באזור והשתיים החליטו לאחד כוחות ולהרים פרויקט מגורים נהדר, מבורך וכזה ששם את הדייר במרכז. עלות הפרויקט מוערכת ביותר מ900 מיליון שקל.

הקבלן המבצע:

אחד מהאדריכלים הטובים ביותר אילן פיבקו הנו מתכנן הפרויקט וכן מן הראוי שגם החברה המבצעת תהיינה מהחברות המובילות בתחומן. החברה שנבחרה לביצוע הפרויקט הנה חברת אלקטרה בנייה, חברת בת של אלקטרה בע"מ. החברות המנהלות את הפרויקט הציבו רף גבוה בבחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע הפרויקט, כמו גם שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר לבנייתו. על כן מובטח פרויקט מגורים ברמה הגבוהה ביותר המשלב חווית מגורים איכותית, לצד מתחם מסחרי ססגוני ופעיל.

על המתחם:

המתחם יכלול כ-5 מבנים המתפרסים על שטח של 6.5 דונם ויכללו כ-200 דירות בסך הכול. בין היתר יהיו למעלה מ4,000 מ"ר של שטחי תעסוקה וכן למעלה מ2000 מ"ר של שטחי מסחר. מרבית הדירות בפרויקט יהיו של 2-4 חדרים וכן מדובר באחד מתוך כמה פרויקטים שיהיו בקרוב בשכונה זו בתל אביב.

מה המחיר לדירה בפרויקט פלורנטין סקוור?

מחירי הדירות יתחילו ב1.9 מיליון ₪ עבור דירת שני חדרים, כאשר דירות בעלי יותר חדרים יגדילו מעט את המחיר. לדוגמה: דירת 3 חדרים תוצא למכירה החל מ2.35 מיליון שקלים בעוד דירה עם 4 חדרים תתחיל ממחיר של 3.3 מיליון שקלים.

הפרויקט הנו אחד המדוברים והפופולריים ביותר בשנה האחרונה ובמקום נבנית שכונה חדשה, נהדרת, עם שטחי מסחר, מקומות עבודה נוספים, הזדמנויות לעצמאיים וכן מתחם מרכזי שכל הדיירים יוכלו ליהנות ממנו.

יעניין אתכם

מאות ישראלים צפויים להצטרף לקרן הזדמנויות נדל"ן חדשה

"המשבר מייצר הזדמנות אדירה": מאות ישראלים צפויים להצטרף לקרן הזדמנויות נדל"ן חדשה שנפתחה בארה"ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *