השקעות נדלן בחול איפה כדאי - כל הדברים שאתם צריכים לדעת אודות השקעה בחו"ל
דף הבית / השקעות / השקעות בחול / השקעות נדלן בחול איפה כדאי – כל הדברים שאתם צריכים לדעת

השקעות נדלן בחול איפה כדאי – כל הדברים שאתם צריכים לדעת

השקעות נדלן בחול טיפים

השקעות נדלן בחול – איפה כדאי להשקיע?

השקעות נדלן בחול היום פופולריות יותר מאשר השקעות בישראל. בעוד בארץ מחירי הנכסים רק הולכים ועולים אך התשואה נשארת נמוכה מאוד ביחס למדינות אחרות, הרי שיזמים ישראלים רבים מתחילים לחפש הזדמנויות השקעה טובות יותר מעבר לים. יש כמה יעדים מאוד אטרקטיביים להשקעה מעבר לים כאשר הבולטת בהם היא ארה"ב.

היכן כדאי לעשות השקעות נדלן בחול?

היום תוכלו לשמוע על לא מעט הזדמנויות השקעה טובות למשל בכמה מדינות אירופה כמו: רומניה, פורטוגל, גרמניה וכו'. לצד מדינות אלו ישנם משקיעים ישראלים המצטרפים אלינו ליעד השקעה אפילו אטרקטיבי יותר והוא ארה"ב. יש לנו גם פרויקטים בזנזיבר למעוניינים אולם עיקר הפעילות שלנו היא במספר ערים בארה"ב כמו יוסטון, שיקגו, ברוקלין וקליבלנד. אלו אם כן ההמלצות שלנו להשקעה בנדל"ן בחו"ל ועל כך תוכלו לקרוא בהרחבה באתר שלנו.

כיצד המשבר הכלכלי העולמי מהווה היום דווקא מוקד משיכה למשקיעים?

ארה"ב נחשבת היום ליעד חם מאוד עבור משקיעים מכל רחבי העולם (וכמובן שגם הישראלים עולים על הגל הזה). העניין הוא כזה: בשנת 2008 תקף המשבר הכלכלי העולמי את ארה"ב וגרם להפחתה משמעותית במחירי הדיור ופגע למעשה בכל היבט כלכלי במדינה ובמדינות רבות אחרות בעולם. בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתונה במחירי הדירות, זאת לצד תשואה גבוהה יותר מזו שיש בישראל. מחירי הנכסים נמוכים משמעותית מאשר בישראל, הרווח גבוה יותר והממשלה עוזרת למשקיעים ומעודדת אותם להשקיע, לקנות ולבנות נכסים בארה"ב ולהכניס עוד כסף מבחוץ לכלכלה האמריקאית. היום, בגלל אותו משבר כלכלי עולמי, המחירים עדיין נמוכים ועוד רחוקים מנקודת השיא שבהם היו טרם המשבר הגדול. מי שישקיע היום בנכסים בארה"ב צפוי ליהנות מעלייך ערך הנכסים בשנים הקרובות וזאת לא אנחנו רק אומרים – אלא גדולי המשקיעים ואנשי הנדל"ן בעולם.

הכירו את כללי המשחק:

השקעה במדינה זרה בכלל ובארה"ב בפרט דורשת את הכרת כללי המשחק. הכוונה היא לא רק להכיר את הביורוקרטיה הכרוכה ברכישה ואחזקה של נכס בארה"ב אלא להכיר גם את האזור, התושבים והמספרים השונים שיכולים לתת לכם מדד אמיתי וכנה לגבי כדאיות ההשקעה באזור. כך למשל כדאי לבדוק את אחוז האבטלה באזור, מדד ההגירה אל האזור, הביקוש לשכירות, מרכזים מסחריים, מקומות עבודה, מקומות בילוי, מוסדות אקדמיה ולימודים ועוד.

יעניין אתכם

כנס לימודי להשקעות נדל"ן

הכנס הלימודי להשקעות נדל"ן בחו"ל – קבלו מאתנו הזמנה חינם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *