גינדי השקעות - גינדי החזקות - מקצועיות ואמינות כל הדרך להגשמת החלום
דף הבית / חדשות נדל"ן / גינדי השקעות

גינדי השקעות

גינדי השקעות

מקצועיות ואמינות כל הדרך להגשמת החלום

גינדי השקעות אם ביליתם את מרבית חייכם בישראל לאורך העשורים האחרונים, השם כנראה ממש לא זר לכם, במיוחד לאור העובדה שהאותיות שמרכיבות אותו מתנוססות בגאון ובגאווה מעל אינסוף מבנים בארץ.

חברת גינדי השקעות בע"מ הינה אחת מחברות הנדל"ן המובילות והחדשניות בישראל והיא עוסקת בתחום היזמות, הפיתוח, השיווק והניהול של פרויקטים נדל"ניים למסחר ולמגורים כאשר ברזומה העשיר שלה אפשר למצוא קניונים, מרכזים מסחריים, מגדלי יוקרה, משרדים ושכונות מגורים. בהתאם להיצע הזה, החברה חולשת על אלפי יחידות דיור ואוחזת בנתח של מאות אלפי מטרים ריבועיים בנויים בישראל וגם במדינות מעבר לים.

גינדי השקעות – מאז ועד היום

גינדי השקעות נוסדה בשנת 2003 על ידי מנור גינדי, בנו של משה גינדי, ביחד עם אורי לוי ואייל פרידמן, החתנים שלו. החברה הינה חברה ציבורית וניירות הערך שלה נסחרים בבורסה לניירות ערך בתל אביב. לאורך שנות פעילותה צברה מוניטין של חברה יציבה וחדשנית השומרת על התנהלות מקצועית ואמינה הן מול קהל לקוחותיה והן מול ציבור המשקיעים שלה.

אחד הפרויקטים המפורסמים והשאפתניים ביותר של החברה הוא כמובן פרויקט גינדי TLV (גינדי תל אביב). מדובר בפרויקט הנדל"ן הגדול ביותר בעשור האחרון בעיר תל אביב והוא כולל כ-2400 יחידות דיור ב-11 בנייני מגורים ו-4 מגדלים, סביבם מוקמים בימים אלה פארק ציבורי, מוזיאון, בתי ספר, גני ילדים, קאנטרי קלאב וכמובן מתחם האופנה המדובר TLV Fashion Mall, שכבר נפתח לרווחת התושבים והמבקרים במתחם השוק הסיטונאי לשעבר. חוץ מפרויקט TLV, אחראית גינדי השקעות בע"מ גם על הקמתו של "קניון הגבעה" המצליח בגבעת שמואל, מתחם הצעירים ברמת השרון ועוד רבים אחרים.

 

גינדי השקעות, ששמה הולך לפניה, נהנית מגב פיננסי יציב וחזק המאפשר לה לאתר הזדמנויות השקעה ולהגיב אליהן במהירות תוך ניצול המקורות הפיננסיים הנזילים שלה ושיתופי פעולה עם שוק ההון והמערכת הבנקאית בישראל ובאירופה. בחברה מאמינים כי "אדם חייב לשאוף אל החלום הכי גדול שלו" ולכן מצהירים כי הם בוחרים בקפידה אך ורק פרויקטים במסגרתם יוכלו להעניק לרוכשים והמשקיעים את התמורה המרבית בעבור ההשקעה שלהם.

יעניין אתכם

פסגת דן פנטהאוז - רמת גן

שלושת הפנטהאוזים האחרונים בפרויקט פסגת דן יימכרו החל מ-6.8 מיליון ₪ בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *