להזמנת תורים 03-624-8586 | info@oren-zarif.co.il | סניפים: בני ברק | ירושלים
דף הבית / לייף סטייל / "מהפכה במטבח": גאיה מטבחים מעניקה פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות במהלך החג.

"מהפכה במטבח": גאיה מטבחים מעניקה פגישת עיצוב ותכנון המטבח ללא עלות במהלך החג.

גאיה מטבחים - מטבח מודרני

חושבים להחליף מטבח? חברת גאיה מטבחים שנבחרה לאחרונה ע"י "ישראל היום" לחברת המטבחים המשתלמת ביותר מציעה כעת: פגישה עם מעצבת מקצועית במהלכה יתכננו, יעצבו ויציגו בפניכם את המטבח המושלם שלכם – ללא עלות וללא כל התחייבות. תוך מס' ימים אלפי ישראלים קפצו על המציאה! כל הפרטים בכתבה.

"גאיה", ממותגי המטבחים המובילים בישראל הודיעה ביום ראשון על מבצע חדש: במהלך תקופת החג החברה תעניק ללקוחות פגישה עם מעצבת מקצועית במהלכה יעצבו ויתכננו עבורם בהתאמה אישית את המטבח – ללא עלות. עלות פגישה עם מעצבת מקצועית בשוק נעה בין 250-600 ₪ לשעה.

החברה, שלאחרונה נבחרה ע"י פורטל "ישראל היום" לחברה המשתלמת ביותר בישראל, מציעה מגוון רחב של מטבחים מעוצבים, ביניהם: עיצוב מודרני, כפרי, פרובנס וקלאסי. החברה, שפועלת משנת 1993 מעניקה מעטפת כוללת לצרכן ובבעלותה מפעל ייצור עם מיכון ממוחשב שמייצר את החומרים למטבחי הלקוחות וחוסך עלויות.

מטבח מודרני - גאיה מטבחיםשיתוף פעולה עם הרשתות המובילות: קונים מטבח ומקבלים תלושי קניות בסך 10% מעלות המטבח.

לאחרונה יצאה גאיה בשיתוף פעולה עם מגוון רשתות מובילות, ובמהלך החג מציעה החברה ללקוחותיה תלושי חג בסך 10% מעלות המטבח לקנייה ברשתות המובילות. ביומיים האחרונים קיבלה החברה אלפי פניות מלקוחות ברחבי המדינה שהתעניינו בפגישת העיצוב.

יעניין אתכם

הכנסה פסיבית: יש לכם הון עצמי של 295,000 ₪? הכירו את הפרויקט שעשוי להכניס לכם כ-3,000 ש"ח בחודש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *